خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Tools for Google Maps 3.69 – ابزار متنوع و گوناگون و مختلف نقشه گوگل آندروید

دانلود Tools for Google Maps 3.69 – ابزار متنوع و گوناگون و مختلف نقشه گوگل آندروید

دانلود Tools for Google Maps 3.69 – ابزار متنوع و گوناگون و مختلف نقشه گوگل آندروید

|دانلود Tools for Google Maps 3.69 – ابزار متنوع و گوناگون و مختلف نقشه گوگل آندروید از ام اس پی پرتال|

یکی از پرکاربردترین سرویس های حال حاضر شرکت پهناور و بزرگ گوگل، جی پی اس و همچنین نقشه های آن شرکت می باشد که در سراسر دنیا به صورت همزمان میلیون ها فرد یا شخص از آن قابلیت بهره بری و استفاده می کنند. در تمامی دستگاه های اندرویدی برنامه جذاب و جالب و خوب نقشه گوگل به صورت پیش فرض وجود دارد و همچنین می می شود از ان به آسانی بهره بری و استفاده نمود. ولی باید توجه داشت بهتر می باشد بدانید که بر خلاف بسیاری از برنامه جذاب و جالب و خوب های مشابه که از نقشه های گوگل جهت توسعه اپلکیشن های خود بهره بری و استفاده می کنند ؛ نرم افزار اصلی گوگل مپ از امکانات بسیاری برخوردار نیست. نرم افزار Tools for Google Maps آن هم روش که از نام آن هم پیداست بسته ای از ابزار های متنوع و گوناگون و مختلف جهت گوگل مپ بوده که توسط Simão Lúcio با نرخ ۱٫۴۹ دلار توسعه و همچنین در مارکت آندروید نشر یافته شده شده می باشد. توسط آن برنامه جذاب و جالب و خوب خواهید توانسته بود نقشه های گوگل را به صورت تمام صفحه دیدن کرده و همچنین یا آنکه قسمت های متنوع و گوناگون و مختلف و همچنین مورد نظر خود را بر روی نقشه هایلایت کنید! هر چیزی را خواهید توانسته بود به نقشه ها اضافه کرده و همچنین یا لاین ها را ویرایش نمایید. جهت مشخص کردن قسمت ویژه ای از نقشه تنها کافیست چند طرف مکان مورد نظرتان را با بهره بری و استفاده از نشانگر علامت گذاری کنید و همچنین آن هم قسمت را به رنگ غیره ای تغییر دهید. متن هایتان را به صورت ویژه ای به نقشه ها اضافه کرده و همچنین سایز و همچنین رنگشان را به دلخواه خود انتخاب نمایید.

نوشته دانلود Tools for Google Maps 3.69 – ابزار متنوع و گوناگون و مختلف نقشه گوگل آندروید اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Tools for Google Maps 3.69 – ابزار متنوع و گوناگون و مختلف نقشه گوگل آندروید در تاریخ ۲۰۱۹-۰۲-۰۹ ۱۰:۴۳:۵۸ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان