خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Cartogram – Map Wallpapers & Backgrounds 1.20 – برنامه جذاب و جالب و خوب ساخت والپیپر از نقشه مخصوص آندروید !

دانلود Cartogram – Map Wallpapers & Backgrounds 1.20 – برنامه جذاب و جالب و خوب ساخت والپیپر از نقشه مخصوص آندروید !

دانلود Cartogram – Map Wallpapers & Backgrounds 1.20 – برنامه جذاب و جالب و خوب ساخت والپیپر از نقشه مخصوص آندروید !

|دانلود Cartogram – Map Wallpapers & Backgrounds 1.20 – برنامه جذاب و جالب و خوب ساخت والپیپر از نقشه مخصوص آندروید ! از ام اس پی پرتال|

یکی از بهترین ویژگی های دستگاه های هوشمند که به لطف شرکت های بزرگی مثل گوگل امروزه در اختیار هر کسی قرار دارد نقشه های آنلاین می باشد؛ در صورتی که بخواهیم از دیدگاه غیره ای به نقشه ها نگاه کنیم می قدرت گفت که از زیبایی خیلی زیاد بالایی برخوردار خواهند بود که همین زیبایی نیز عامل پیدایش یک ایده شده می باشد! Cartogram – Map Wallpapers & Backgrounds عنوان یک اپلیکیشن خاص جهت ساخت والپیپر از نقشه ها مخصوص دستگاه های آندروید می باشد که توسط Round Tower توسعه و همچنین در مارکت پهناور و بزرگ گوگل پلی نشر یافته شده شده می باشد. آن نرم افزار به کاربرانش اجازه می دهد تا در مدت زمانی خیلی زیاد کوتاه و همچنین تنها با یک اشاره نقشه ها را به تصاویر باره خیلی زیاد جذابی تغییر پیدا کردن کنند. یکی از مهم ترین قابلیت های موجود در آن استارت اپ امکان تغییر پیدا کردن نقشه مکان مورد علاقه تو به والپیپر می باشد که کمک می کند هر چیزی به سلیقه کاربر باشد. چندین استایل متنوع و گوناگون و مختلف در اختیار هر کسی می باشد که بهره بری و استفاده از آن هم ها تنها به سلیقه فردی یا شخصی کاربران بستگی دارد. کیفیت فایل های خروجی خیلی زیاد بالاست و همچنین با انواع صفحه دیدن کردن و نمایش ها سازگار می باشد. همچنین بهتر می باشد بدانید که همچنین و علاوه بر تصویر باره قادر به تنظیم والپیپر در پس باره لاک اسکرین هستید.

نوشته دانلود Cartogram – Map Wallpapers & Backgrounds 1.20 – برنامه جذاب و جالب و خوب ساخت والپیپر از نقشه مخصوص آندروید ! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Cartogram – Map Wallpapers & Backgrounds 1.20 – برنامه جذاب و جالب و خوب ساخت والپیپر از نقشه مخصوص آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۹-۰۲-۱۱ ۱۰:۱۵:۰۹ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان