خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Hardboiled 1.0.2 – بازی نقش آفرینی جذاب و جالب و همچنین خاص “سرسخت” آندروید !

دانلود Hardboiled 1.0.2 – بازی نقش آفرینی جذاب و جالب و همچنین خاص “سرسخت” آندروید !

دانلود Hardboiled 1.0.2 – بازی نقش آفرینی جذاب و جالب و همچنین خاص “سرسخت” آندروید !

|دانلود Hardboiled 1.0.2 – بازی نقش آفرینی جذاب و جالب و همچنین خاص “سرسخت” آندروید !

Hardboiled – سرسخت یک بازی نقش آفرینی سرگرم کننده و همچنین خاص از استودیوی بازیسازی Game Dev Team جهت تبلت ها و همچنین گوشی های آندروید می باشد که با نرخ ۰٫۹۹ دلار در گوگل پی عرضه شده و همچنین به درخواست تو تازه ترین و جدیدترین ورژن و نسخه اش جهت دانلود عرضه گردیده می باشد و همچنین پیش روی شماست. داستان کلی بازی Hardboiled را اینگونه از زبان خود توسعه دهنده اش گفتن می کنیم» “انفجار خیلی بزرگی بود! بشریت در نهایت توانسته بود خودش را نابود کند! عواقب آن انفجار پهناور و بزرگ تا هفته ها به طول انجامید! در صورتی که در آن انفجار پهناور و بزرگ هم جان سالم به در بردید، مهم نیست زیرا در هفته های بعدی به وسیله اشعه های رادیواکتیو و همچنین بیماری های متنوع و گوناگون و مختلف خواهید مرد! در چنین جهان آخرالزمانی همه در حال مبارزه خواهند بود و همچنین تلاش می کنند تا در شهرستان های رها شده زنده بمانند! بازمانده ها به خاطر چیز هایی را که از دست داده اند، روز های سختی را می گذرانند! درست مانند دیگر بازمانده ها Max هم در تلاش می باشد تا زندگی خود را دوباره نجات دهد و همچنین آن هم را باز بسازد! او از شهری به شهرستان دیگر در حال حرکت می باشد و همچنین در تلاش می باشد تا با پیدا کردن مکانی مناسب آن هم جا را منزل و خانه بنامد ؛ هر چند در آخرین توقف خود مسائل یکم پیچیده تر می می شود  ولی باید توجه داشت خب از هدفش دست بر نمی دارد و همچنین تو او را همراهی می کنید!” در صورتی که از علاقه مندان به بازیهای نقش محور و همچنین اکشن هستید بدون شک Hardboiled با طراحی و همچنین ساخت فوق العاده اش نظرتان را جلب میکند.

نوشته دانلود Hardboiled 1.0.2 – بازی نقش آفرینی جذاب و جالب و همچنین خاص “سرسخت” آندروید ! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Hardboiled 1.0.2 – بازی نقش آفرینی جذاب و جالب و همچنین خاص “سرسخت” آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۹-۰۲-۱۱ ۲۳:۰۲:۲۱ نشر یافته شده شده می باشد

لینک منبع

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان