خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود n-Track Studio 9 Pro Music DAW 9.0.2 b900000679 – برنامه جذاب و جالب و خوب استودیو ضبط کامل و همچنین پر امکانات ۳۰ دلاری “ان ترک” آندروید !

دانلود n-Track Studio 9 Pro Music DAW 9.0.2 b900000679 – برنامه جذاب و جالب و خوب استودیو ضبط کامل و همچنین پر امکانات ۳۰ دلاری “ان ترک” آندروید !

دانلود n-Track Studio 9 Pro Music DAW 9.0.2 b900000679 – برنامه جذاب و جالب و خوب استودیو ضبط کامل و همچنین پر امکانات ۳۰ دلاری “ان ترک” آندروید !

|دانلود n-Track Studio 9 Pro Music DAW 9.0.2 b900000679 – برنامه جذاب و جالب و خوب استودیو ضبط کامل و همچنین پر امکانات ۳۰ دلاری “ان ترک” آندروید ! از ام اس پی پرتال|

میکس، مستر، افکت گذاری و همچنین بسیاری از ویرایش های موجود بر روی فایل های صوتی نیازمند دانش های خاص در آن باره و همچنین هم چنین ابزار های متنوعی می باشد؛ که در بسیاری از موارد تهیه آن هم ها خیلی زیاد هزینه بر می باشد. در آن میان گاهی مستلزم و نیاز داریم فایل های صوتی اختصاصی را ویرایش کنیم و همچنین مستلزم و نیاز هایمان را تنها جهت چند بار به آن نوع ابزار برطرف سازیم. در چنین شرایطی دستگاه اندرویدی تو می تواند یک استودیو بی نظیر را برایتان شبیه سازی نماید! n-Track Studio 9 Pro Music DAW عنوان یک استودیو ضبط کامل و همچنین پر امکانات آندروید می باشد که توسط n-Track Software نشر یافته شده نمایید. آن هم روش که در توضیحات بالا نیز اشاره کردیم آن نرم افزار دستگاه هوشمند تو را به یک استودیو ضبط بی نظیر تغییر پیدا کردن می کند ؛ به گونه ای که قادر خواهید بود صدا های متنوع و گوناگون و مختلف را ضبط نموده، آن هم ها را با یکدیگر میکس کنید و همچنین افکت های متنوعی را جهت جذابیت هر چه اکثرا و بیشتر به آن هم ها بیفزایید. بعد از ضبط صدا یک ملودی یک نواخت را به عنوان پس باره به آهنگ های تان اضافه کنید  تا تجربه ای جدید و همچنین بی نظیر را در یک محیط ساده به دست آورید. در پایان نیز بایستی و حتما عنوان کنیم که یک گیتار و همچنین درام پد شبیه سازی شده در اختیار تو عزیزان قرار دارد!

نوشته دانلود n-Track Studio 9 Pro Music DAW 9.0.2 b900000679 – برنامه جذاب و جالب و خوب استودیو ضبط کامل و همچنین پر امکانات ۳۰ دلاری “ان ترک” آندروید ! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود n-Track Studio 9 Pro Music DAW 9.0.2 b900000679 – برنامه جذاب و جالب و خوب استودیو ضبط کامل و همچنین پر امکانات ۳۰ دلاری “ان ترک” آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۹-۰۲-۱۱ ۲۳:۰۲:۰۷ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان