خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Battery charge sound alert 2.0.0 – آلارم پر شدن شارژ کردن باتری آندروید

دانلود Battery charge sound alert 2.0.0 – آلارم پر شدن شارژ کردن باتری آندروید

دانلود Battery charge sound alert 2.0.0 – آلارم پر شدن شارژ کردن باتری آندروید

|دانلود Battery charge sound alert 2.0.0 – آلارم پر شدن شارژ کردن باتری آندروید از ام اس پی پرتال|

باتری ها یکی از حساس ترین قطعات سخت افزاری موجود در اسمارت فون ها خواهند بود که در صورت بهره بری و استفاده زیاد و همچنین البته غیر اصولی از آن هم ها ممکن می باشد مشکلاتی را جهت کاربران به وجود آورند. بهره بری و استفاده غیر اصولی و همچنین مداوم از باتری باعث می می شود که عمر آن هم کمتر می شود و همچنین شارژ کردن را در زمان کوتاه تری تخلیه کند. افزایش عمر باتری به عوامل متعددی وابسته می باشد که یکی از آن هم ها را می قدرت شارژ کردن و همچنین دشارژ به موقع دانست. Battery charge sound alert عنوان یک اپلیکیشن آلارم پر شدن باتری آندروید می باشد که توسط 똘켓 توسعه و همچنین در گوگل پلی نشر یافته شده شده می باشد. آن برنامه جذاب و جالب و خوب اصولی و کاربردی به کاربرانش اجازه می دهد تا از پر شدن باتری دستگاه خود مطلع شوند و همچنین درست در زمان مناسب دیوایس را از شارژر جدا نمایند. بهره بری و استفاده مداوم از آن استارت اپ باعث می می شود که سلول های باتری آسیب نبینند و همچنین در پس نتیجه آن می شود که عمر آن هم افزایش پیدا نماید. انتخاب آلارم هشدار به دست شماست و همچنین حتی قادرید که یک موزیک را به عنوان آلارم انتخاب کنید. یکی از اصلی ترین قابلیت های آن نرم افزار حالت سایلنت می باشد ؛ به گونه ای که با مشخص سازی یک بازه زمانی خاص در شبانه روز هر گونه آلارم از طرف دستگاه به صورت خودکار متوقف خواهد شد.

نوشته دانلود Battery charge sound alert 2.0.0 – آلارم پر شدن شارژ کردن باتری آندروید اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Battery charge sound alert 2.0.0 – آلارم پر شدن شارژ کردن باتری آندروید در تاریخ ۲۰۱۹-۰۲-۱۳ ۲۳:۲۳:۴۶ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان