خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود ۲GIS: directory & navigator 4.3.2.2329 – برنامه جذاب و جالب و خوب ناوبری و همچنین نقشه ها آفلاین آندروید!

دانلود ۲GIS: directory & navigator 4.3.2.2329 – برنامه جذاب و جالب و خوب ناوبری و همچنین نقشه ها آفلاین آندروید!

دانلود ۲GIS: directory & navigator 4.3.2.2329 – برنامه جذاب و جالب و خوب ناوبری و همچنین نقشه ها آفلاین آندروید!

|دانلود ۲GIS: directory & navigator 4.3.2.2329 – برنامه جذاب و جالب و خوب ناوبری و همچنین نقشه ها آفلاین آندروید! از ام اس پی پرتال|

گسترش شهرستان ها و همچنین ساخت و همچنین ساز های انسان باعث شده می باشد که در هنگام وارد شدن به شهرستان های جدید نیازمند یک راهنما باشیم تا بتوانیم در مدت زمانی خیلی زیاد کوتاه مراکز خدماتی و همچنین یا رفاهی را بیابیم و همچنین مستلزم و نیاز هایمان را برطرف سازیم. یکی از اصلی ترین قابلیت های آندروید ارائه سیستم های ناوبری در حالت های گوناگون می باشد که هر روز خدا هزاران فرد یا شخص را به مقصد های شان هدایت می کند! ۲GIS: directory & navigator عنوان یک اپلیکیشن ناوبری و همچنین نقشه های آفلاین می باشد که توسط DoubleGIS, LLC جهت آندروید نشر یافته شده شده می باشد. آن نرم افزار به عنوان یک جی پی اس هوشمندانه اجازه می دهد تا با سرعتی خیلی زیاد بالا هر کدام از آدرس های مورد نظرتان را لبابید و همچنین بدون هیچ گونه اشتباهی مستلزم و نیاز های تان در باره مسیریابی را برطرف سازید. آن هم روش که در عنوان پست و همچنین توضیحات توسعه دهنده آمده می باشد، یکی از اصلی ترین قابلیت های آن استارت اپ امکان بهره مندی از آن هم به صورت کاملا آفلاین می باشد؛ به گونه ای که تنها کافیست نقشه های مورد نظرتان را از دیتابیس گرفتن نموده و همچنین در هر زمانی آن هم ها را اجرا کنید. انواع مراکز خدماتی، تجاری، رفاهی و همچنین یا اداری در آن نقشه ها موجود می باشد که با جست و همچنین جوی نام هرکدام شان همچنین و علاوه بر آدرس، به شماره تماس و همچنین تصاویر از ان ها دسترسی خواهید داشت.

نوشته دانلود ۲GIS: directory & navigator 4.3.2.2329 – برنامه جذاب و جالب و خوب ناوبری و همچنین نقشه ها آفلاین آندروید! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود ۲GIS: directory & navigator 4.3.2.2329 – برنامه جذاب و جالب و خوب ناوبری و همچنین نقشه ها آفلاین آندروید! در تاریخ ۲۰۱۹-۰۲-۱۶ ۲۳:۱۸:۵۸ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان