خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Selfix – Selfie Editor And Photo Retouch Premium 1.0.141 – برنامه جذاب و جالب و خوب ویرایش سلفی و همچنین تصاویر آندروید !

دانلود Selfix – Selfie Editor And Photo Retouch Premium 1.0.141 – برنامه جذاب و جالب و خوب ویرایش سلفی و همچنین تصاویر آندروید !

دانلود Selfix – Selfie Editor And Photo Retouch Premium 1.0.141 – برنامه جذاب و جالب و خوب ویرایش سلفی و همچنین تصاویر آندروید !

|دانلود Selfix – Selfie Editor And Photo Retouch Premium 1.0.141 – برنامه جذاب و جالب و خوب ویرایش سلفی و همچنین تصاویر آندروید ! از ام اس پی پرتال|

در سراسر جهان کاربران شبکه های فرهنگی و اجتماعی هر روز خدا هزاران تصویر سلفی را از خود با دوستانشان به اشتراک می گذارند که در صورتی که توجه کنید اکثرا و بیشتر آن عکس ها ویرایش شده اند. برنامه جذاب و جالب و خوب های مختلفی جهت ویرایش تصاویر در سطح اینترنت موجود می باشد که بعضی از آن هم ها مخصوص ویرایش آن گونه تصاویر می باشد. وبسایت و مرکز خبرهای جدید فارسروید به عنوان برترین وبسایت اندرویدی فارسی زبان با داشتن یک تیم مجرب تا کنون بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب های ویرایش تصویر را در اختیارتان قرار داده می باشد که در آن پست نیز نیت و اراده معرفی یک اپ دیگر را نیز داریم. Selfix – Selfie Editor And Photo Retouch Premium Unlocked عنوان یک اپلیکیشن خاص جهت ویرایش سلفی و همچنین عکس ها می باشد که توسط Tap.pm توسعه و همچنین در مارکت پهناور و بزرگ گوگل پلی جهت آندروید نشر یافته شده شده می باشد. آن نرم افزار با برخورداری از قابلیت های خاص خود به کاربرانش اجازه می دهد تا به ساده ترین شکل ممکن تصاویر خود را ویرایش کنند و همچنین بعد از تنظیم رنگ ها و همچنین مقدار و اندازه و میزان روشنایی آن هم ها را با دوستانتان به اشتراک بگذارید؛ ولی باید توجه داشت آن هم روش که در عنوان مطلب و همچنین توضیحات قبل اشاره کردیم سلفیکس یک برنامه جذاب و جالب و خوب اختصاصی جهت ویرایش عکس های سلفی می باشد، به صورتی که چین و همچنین چروک پوست را از بین می برد و همچنین هیچ گونه لکه ای بر روی صورت تو باقی نمی گذارد تا یک تصویر شفاف و همچنین بی نقص از خود را جهت آشنایانتان ارسال کنید.

نوشته دانلود Selfix – Selfie Editor And Photo Retouch Premium 1.0.141 – برنامه جذاب و جالب و خوب ویرایش سلفی و همچنین تصاویر آندروید ! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Selfix – Selfie Editor And Photo Retouch Premium 1.0.141 – برنامه جذاب و جالب و خوب ویرایش سلفی و همچنین تصاویر آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۹-۰۳-۲۰ ۲۱:۳۱:۳۷ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان