خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Voice Notes (No Ads) 3.60 – برنامه جذاب و جالب و خوب یادداشت برداری صوتی آندروید

دانلود Voice Notes (No Ads) 3.60 – برنامه جذاب و جالب و خوب یادداشت برداری صوتی آندروید

دانلود Voice Notes (No Ads) 3.60 – برنامه جذاب و جالب و خوب یادداشت برداری صوتی آندروید

|دانلود Voice Notes (No Ads) 3.60 – برنامه جذاب و جالب و خوب یادداشت برداری صوتی آندروید از ام اس پی پرتال|

یکی از مهم ترین اختراعات بشر که هزاران سال شمسی از آن هم می گذرد قلم و همچنین کاغذ می باشد که امکان انتقال تفکرات و همچنین انظار و افکار ما را به دیگران میدهد. بسیاری از اشخاص جهت حفظ بسیاری از نقطه های روزمره اقدام به یادداشت آن هم ها می کنند که آن سیستم یادداشت به وسیله قلم و همچنین کاغذ جای خود را به اپ های هوشمند داده می باشد؛ حال در آن پست نیت و اراده داریم که تو را با عنوانی متغایر و متفاوت و همچنین فوق العاده از نرم افزار های یادداشت برداری آشنا کنیم. Voice Notes (No Ads) عنوان یک اپلیکیشن خاص جهت یادداشت برداری به صورت صوتی می باشد که توسط تیم Pacific Fisher Group جهت آندروید توسعه و همچنین در گوگل پلی نشر یافته شده شده می باشد. تنها کافیست برنامه جذاب و جالب و خوب را اجرا کرده و همچنین اقدام به حرف زدن کنید! موتور قدرتمند تغییر پیدا کردن گفتار به نوشتار تمامی سخنان تو را به صورت متن در می آورد و همچنین در قالب یک فایل متنی ذخیره می کند. طبق توضیحات توسعه دهنده و همچنین تست های انجام شده توسط تیم فارسروید بیش از ۱۱۹ زبان متنوع و گوناگون و مختلف تحت پشتیبانی از آن اپلیکیشن می باشد که تمامی صدا ها را با دقتی خیلی زیاد بالا تجزیه و همچنین تحلیل میکند و همچنین در نهایت بر روی صفحه به دیدن کردن و نمایش می گذارد. در صورتی که تو نیز جزو افرادی هستید که به صورت مستمر در هر روز اقدام به یادداشت برداری می کنید آن برنامه جذاب و جالب و خوب را از دست ندهید و همچنین جهت دریافتش با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

نوشته دانلود Voice Notes (No Ads) 3.60 – برنامه جذاب و جالب و خوب یادداشت برداری صوتی آندروید اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Voice Notes (No Ads) 3.60 – برنامه جذاب و جالب و خوب یادداشت برداری صوتی آندروید در تاریخ ۲۰۱۹-۰۳-۲۴ ۱۲:۴۷:۰۹ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان