خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Display Tester Full 4.14 – برنامه جذاب و جالب و خوب تست صفحه دیدن کردن و نمایش آندروید !

دانلود Display Tester Full 4.14 – برنامه جذاب و جالب و خوب تست صفحه دیدن کردن و نمایش آندروید !

دانلود Display Tester Full 4.14 – برنامه جذاب و جالب و خوب تست صفحه دیدن کردن و نمایش آندروید !

|دانلود Display Tester Full 4.14 – برنامه جذاب و جالب و خوب تست صفحه دیدن کردن و نمایش آندروید ! از ام اس پی پرتال|

دستگاه های آندروید در برند های متنوع و گوناگون و مختلف از صفحه دیدن کردن و نمایش هایی با کیفیت های گوناگون بهره بری و استفاده می کنند که هر کدام شامل توانایی های خاص خود بوده و همچنین به نوعی اقتدار و قدرت دیوایس را به کاربر نشان می دهد. در صورتی که بخواهیم به صورت منطقی به بررسی کردن دستگاه های متنوع و گوناگون و مختلف بپردازیم، می قدرت شرکت سامسونگ را جزو برترین ها در کیفیت صفحه دیدن کردن و نمایش قلمداد نمود که بخشی از نرخ بالای اسمارت فون هایش نیز به همین دلیل می باشد. ولی باید توجه داشت بهتر می باشد بدانید که هر صفحه نمایشی توانایی های خاص خود را دارد که نیت و اراده داریم در آن پست تو را با آن هم ها آشنا کنیم! Display Tester Pro Unlocked عنوان یک نرم افزار فوق العاده جهت تست صفحه دیدن کردن و نمایش دیوایس های اندرویدی می باشد که توسط تیم Braintrapp توسعه و همچنین در مارکت پهناور و بزرگ گوگل پلی نشر یافته شده شده می باشد. آن ابزار به گونه ای خاص و همچنین همه جانبه صفحه دیدن کردن و نمایش تو را مورد آزمایش قرار داده و همچنین پس نتیجه آن می شود که کاملا معقول را در اختیارتان قرار می دهد. از تست پیکسل های مرده گرفته تا تست توانایی های چند لمسی صفحه دیدن کردن و نمایش همه و همچنین همه در آن اپلیکیشن گنجانده شده می باشد تا بتوانید با مقدار و اندازه و میزان اقتدار و قدرت واقعی صفحه دیدن کردن و نمایش خود آشنا شوید!

نوشته دانلود Display Tester Full 4.14 – برنامه جذاب و جالب و خوب تست صفحه دیدن کردن و نمایش آندروید ! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Display Tester Full 4.14 – برنامه جذاب و جالب و خوب تست صفحه دیدن کردن و نمایش آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۹-۰۳-۲۵ ۰۰:۱۵:۴۶ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان