خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Text Scanner [OCR] Premium 5.2.6 – برنامه جذاب و جالب و خوب اسکن و همچنین استخراج متن آندروید!

دانلود Text Scanner [OCR] Premium 5.2.6 – برنامه جذاب و جالب و خوب اسکن و همچنین استخراج متن آندروید!

دانلود Text Scanner [OCR] Premium 5.2.6 – برنامه جذاب و جالب و خوب اسکن و همچنین استخراج متن آندروید!

|دانلود Text Scanner [OCR] Premium 5.2.6 – برنامه جذاب و جالب و خوب اسکن و همچنین استخراج متن آندروید! از ام اس پی پرتال|

در بسیاری از مواقع جهت ما پیش آمده می باشد که نیت و اراده بازنویسی یک متن را داریم! تایپ دوباره چنین متونی می تواند خیلی زیاد وقت گیر باشد و همچنین در صورت حجم بالا هزینه بر می باشد. با توجه به آن موضوع نیت و اراده داریم در آن پست تو را با یک استارت اپ فوق العاده آشنا کنیم. Text Scanner [OCR] Premiu عنوان یک اپلیکیشن اسکن و همچنین استخراج متن آندروید می باشد که توسط Peace نشر یافته شده شده می باشد. آن نرم افزار به کاربرانش کمک می کند تا تنها با ثبت یک تصویر از سند و همچنین یا متن مورد نظر خود آن هم را در قالب یک متن تایپ شده در دل اسمارت فونشان گرفتن نمایند. یکی از اصلی ترین وجه تمایز های آن برنامه جذاب و جالب و خوب با دیگر ابزار های مشابه سرعت و همچنین دقت خیلی زیاد بالا در استخراج متن ها می باشد که باعث شده می باشد میلیون ها فرد یا شخص از سراسر جهان اقدام به نصبش نمایند. پشتیبانی از زبان های متنوع کمک کرده می باشد تا هر کسی در هر کشوری بتواند در مدت زمانی کوتاه مستلزم و نیاز هایش را برطرف کند. همچنین و علاوه بر آن بایستی و حتما بدانید که در صورتی که متن موجود بر روی اسنادتان تایپ شده نیست نیازی به نگرانی نیست و همچنین حتی متن های نوشته شده توسط اشخاص نیز قابل شناسایی می باشد.

نوشته دانلود Text Scanner [OCR] Premium 5.2.6 – برنامه جذاب و جالب و خوب اسکن و همچنین استخراج متن آندروید! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Text Scanner [OCR] Premium 5.2.6 – برنامه جذاب و جالب و خوب اسکن و همچنین استخراج متن آندروید! در تاریخ ۲۰۱۹-۰۴-۱۳ ۱۷:۴۰:۴۲ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان