خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود The Battle of Polytopia 1.0 – بازی استراتژی بی نظیر “نبرد پولی توپیا” آندروید + مود

دانلود The Battle of Polytopia 1.0 – بازی استراتژی بی نظیر “نبرد پولی توپیا” آندروید + مود

دانلود The Battle of Polytopia 1.0 – بازی استراتژی بی نظیر “نبرد پولی توپیا” آندروید + مود

|دانلود The Battle of Polytopia 1.0 – بازی استراتژی بی نظیر “نبرد پولی توپیا” آندروید + مود

The Battle of Polytopia – نبرد پولی توپیا از زیباترین، محبوب ترین و همچنین جذاب و جالب ترین بازیهای استراتژیک از استودیوی بازی سازی Midjiwan AB جهت آندروید می باشد که به درخواست تو عزیزان اراده و تصمیم راسخ گرفته ایم اخرین و همچنین تازه ترین و جدیدترین آپدیت اش را به همراه مود جهت دانلود عرضه کنیم و همچنین جهت بار دیگر به وجدتان بیاوریم! در صورتی که از علاقه مندان و همچنین دوستداران Civilization باشید بی بروبرگرد The Battle of Polytopia نظرتان را جلب میکند! با نصب آن بازی برروی تبلت و همچنین یا گوشی اندرویدی تان، یک بازی استراتژی جذاب و جالب مبتنی بر نوبت و همچنین با گرافیکی چارخانه ای به سبک بازی های قدیمی را تجربه خواهید کرد که به تا حال ندیده اید! سرزمین های جدید را کشف کنید، فناوری های جدید را به دست آورید و همچنین با قبایل دیگر که توسط هوش مصنوعی بازی کنترل می شوند، مبارزه کنید! از آنجا که محیط بازی به صورت کاملا اتفاقی تولید می می شود، هر بار بازی در آن بازی تجربه ای کاملا متغایر و متفاوت خواهد بود! قبیله ای جهت خود انتخاب کنید، به جست و همچنین جو در جنگل های تاریک و همچنین سرد باردوریا یا جنگل های استوایی کیکو مشغول شوید و همچنین سرزمین های امپراطوری ایمپریوس را فتح کنید! در صورتی که از طرفداران بازیهای استراتژیک هستید و همچنین دوست دارید یکی از متغایر و متفاوت ترین و همچنین زیباترین بازیهای آن سبک را تجربه کنید ما به تو The Battle of Polytopia را پیشنهاد می دهیم!

نوشته دانلود The Battle of Polytopia 1.0 – بازی استراتژی بی نظیر “نبرد پولی توپیا” آندروید + مود اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود The Battle of Polytopia 1.0 – بازی استراتژی بی نظیر “نبرد پولی توپیا” آندروید + مود در تاریخ ۲۰۱۹-۰۴-۱۳ ۱۹:۵۱:۲۱ نشر یافته شده شده می باشد

لینک منبع

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان