خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود MyPlate Calorie Tracker Full 3.5.1 – اپلیکیشن کالری شمار و همچنین رژیم غذایی آندروید !

دانلود MyPlate Calorie Tracker Full 3.5.1 – اپلیکیشن کالری شمار و همچنین رژیم غذایی آندروید !

دانلود MyPlate Calorie Tracker Full 3.5.1 – اپلیکیشن کالری شمار و همچنین رژیم غذایی آندروید !

|دانلود MyPlate Calorie Tracker Full 3.5.1 – اپلیکیشن کالری شمار و همچنین رژیم غذایی آندروید ! از ام اس پی پرتال|

یکی از مهم ترین موارد و نکات جهت داشتن یک اندام ایده آل، رژیم غذایی مناسب می باشد؛ به نوعی می قدرت گفت حتی در صورت داشتن شدید ترین تمرینات اسپورت و ورزشی در صورتی که نتوانید تغذیه ای سالم داشته باشید، به پس نتیجه آن می شود که مطلوب و همچنین پایداری نخواهید رسید. یکی از مسائلی که ما کمتر به آن هم توجه می کنیم کالری دریافتی در دوره های افزایش و همچنین یا کاهش وزن می باشد، زیرا تنها با یک نظارت ساده به مقدار و اندازه و میزان کالری های مصرفی خود می توانیم وزن خود را تغییر دهیم ؛ ولی باید توجه داشت نیت و اراده داریم با معرفی یکی از بهترین اپلیکیشن های مانیتورینگ رژیم غذایی تو را به وجد بیاوریم. MyPlate Calorie Tracker Full Unlocked عنوان یک اپلیکیشن کالری شمار و همچنین رژیم غذایی آندروید می باشد که توسط LIVESTRONG نشر یافته شده شده می باشد. به راحتی پروفایل اختصاصی خود را ساخته یا ایجاد کنید و همچنین اطلاعات متنوع و گوناگون و مختلف تغذیه ای را جهت محاسبه مقدار و اندازه و میزان کالری دریافتی در هر روز اضافه کنید. پایگاه اطلاعاتی موجود با پشتیبانی از دو میلیون ماده غذایی فرآیند ثبت اطلاعات را خیلی زیاد ساده تر کرده می باشد و همچنین حقایق تغذیه ای فوق العاده ای را در اختیار کاربرانش قرار می دهد. در صورتی که محصولات تو شامل بارکد های اختصاصی خواهند بود، نیازی به جست و همچنین جو در دیتابیس نیست و همچنین تنها با اسکن بارکد موجود هر نوع اطلاعاتی به دیدن کردن و نمایش در می آید. وعده های غذایی را به صورت کاملا سفارشی انتخاب کنید و همچنین تغییرات وزنی تان را در هر زمانی زیر نظر بگیرید. بهتر می باشد آن اپلیکیشن بی نظیر را از دست ندهید و همچنین جهت آشنایی هر چه اکثرا و بیشتر با امکاناتش با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

نوشته دانلود MyPlate Calorie Tracker Full 3.5.1 – اپلیکیشن کالری شمار و همچنین رژیم غذایی آندروید ! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود MyPlate Calorie Tracker Full 3.5.1 – اپلیکیشن کالری شمار و همچنین رژیم غذایی آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۹-۰۴-۱۳ ۲۳:۳۸:۳۸ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان