خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Galaxy Trucker 2.9.92 – بازی تخته ای “راننده کهکشان” آندروید!

دانلود Galaxy Trucker 2.9.92 – بازی تخته ای “راننده کهکشان” آندروید!

دانلود Galaxy Trucker 2.9.92 – بازی تخته ای “راننده کهکشان” آندروید!

|دانلود Galaxy Trucker 2.9.92 – بازی تخته ای “راننده کهکشان” آندروید!

بازی های صفحه ای یا Board Games دائما طرفداران مخصوص به خود را داشته اند. بعضی از آن بازی ها با تلفیق حالات متنوع و گوناگون و مختلف چند بازی، یک مجموعه بازی تشکیل می دهند. طی سال شمسی های اخیر شاهد ارائه شدن تعداد خیلی زیاد بسیاری از آن قبیل بازی ها جهت گوشی موبایل ها و همچنین تبلت های اندرویدی بوده ایم. یکی از آن بازی های صفحه ای که قبل از آن، ورژن و نسخه فیزیکی آن هم نیز در سال شمسی ۲۰۰۷ نشر یافته شده شده بود، بازی محبوب و همچنین جهانی Galaxy Trucker می باشد. آن بازی در ابتدا توسط Vladimír Chvátil اهل کشور جمهوری چک ابداع شد و همچنین سپس امتیاز آن هم توسط شرکت بازی سازی CGE digital خریداری شد. استودیوی بازی سازی CGE digital ورژن و نسخه ای ابتدایی و اولیه از آن بازی را در سال شمسی ۲۰۱۴ جهت گوشی موبایل ها نشر یافته شده کرد و همچنین بعد از مدتی، ورژن و نسخه نهایی آن هم را نیز عرضه کرد. بازی Galaxy Trucker درواقع یک بازی علمی-تخیلی در سبک بازی های تخته ای (صفحه ای یا Board) می باشد که تمامی فرآیندهای آن هم به صورت قطعات پازلی و همچنین کارتی پیش گرفته می می شود. آن بازی به محض عرضه مورد توجه منتقدین بازی ها قرار گرفت و همچنین توجه میلیون ها کاربر در سراسر دنیا را به خود جلب کرد، تا جایی که ورژن و نسخه ویدئویی آن بازی توانسته بود بیش از ۸ جایزه بین المللی را گرفتن کند و همچنین همچنین توانسته بود نمرات و همچنین امتیازات فوق العاده ای از معتبرترین وب وبسایت و مرکز خبرهای جدید های منتقد شامل Pocket Gamer و همچنین BoardGameGeek گرفتن کند. در آن بازی صفحه ای، تو به عنوان یک فضانورد، اقدام به ساخت کشتی های فضایی و همچنین سفینه ها کنید و همچنین با آنها در مقابل شخصیت های بد بازی مبارزه کنید. نحوه بازی به ظاهر کمی پیچیده و همچنین غیرعادی به نظر می رسد که البته بعد از مدتی می قدرت راه و همچنین روش های آن هم را یاد گرفت. مهمترین قسمت و بخش بازی بهره بری و استفاده از کارت هایی می باشد که به صورت ناشناس جهت تو ارسال می شوند. هر کارت ویژگی مخصوص به خود را دارد و همچنین بایستی و حتما در جایی مناسب در صفحه (کشتی فضایی) تو قرار بگیرد. آن کارت ها با لوله های مخصوص فاضلاب به یکدیگر متصل می شوند و همچنین از همین طریق کارت هایی که قابلیت اتصال به همدیگر را داشته باشند مشخص می شوند. به عنوان مثال در صورتی که کارت مورد نظر تو زره یا شیلد باشد، بایستی و حتما آن هم را در جایی مناسب قرار داده تا باعث کاهش خسارت ناشی از حملات دشمنان می شود. به همین ترتیب، بایستی و حتما کارت هایی که به دست می آورید را در جای مناسب خودشان قرار دهید تا در نهایت کشتی فضایی تو آماده بهره برداری می شود.

نوشته دانلود Galaxy Trucker 2.9.92 – بازی تخته ای “راننده کهکشان” آندروید! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Galaxy Trucker 2.9.92 – بازی تخته ای “راننده کهکشان” آندروید! در تاریخ ۲۰۱۹-۰۴-۱۵ ۱۲:۱۹:۳۱ نشر یافته شده شده می باشد

لینک منبع

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان