خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Evertale 1.0.9 – بازی نقش آفرینی و همچنین ماجرایی خاص “اورتیل” آندروید + دیتا

دانلود Evertale 1.0.9 – بازی نقش آفرینی و همچنین ماجرایی خاص “اورتیل” آندروید + دیتا

دانلود Evertale 1.0.9 – بازی نقش آفرینی و همچنین ماجرایی خاص “اورتیل” آندروید + دیتا

|دانلود Evertale 1.0.9 – بازی نقش آفرینی و همچنین ماجرایی خاص “اورتیل” آندروید + دیتا

داستان های تخیلی و همچنین افسانه ای ژاپنی همواره یکی از فانتزی های معروف و همچنین محبوب جهانی بوده اند. طی دهه های اخیر، پای آن فانتزی های ژاپنی به بازی های ویدئویی نیز کشیده شد و همچنین امروزه شاهد عرضه شدن صدها عنوان بازی متنوع و گوناگون و مختلف در آن باره هستیم. استودیوی ZigZaGame Inc. یک شرکت بازی سازی ژاپنی فعال در باره ساخت بازی های موبایلی می باشد. آن استودیوی با عرضه بازی های متنوع و گوناگون و مختلف به یکی از شرکت های موفق جهانی تغییر پیدا کردن شده می باشد. بازی Evertale یکی از پروژه های موفق و همچنین پرهزینه آن استودیوی بازی سازی می باشد که ورژن و نسخه رسمی آن هم در سه ماهه دوم سال شمسی ۲۰۱۹ در گوگل پلی نشر یافته شده شد. در آن بازی تخیلی، وارد دنیای متفاوتی از موجودات و همچنین هیولاها به نام سرزمین Erden می شوید. البته هیولاهای آن بازی اغلب به جای آنکه ترسناک و همچنین زشت باشند، معصوم، زیبا و همچنین باوقار خواهند بود. در صورتی که با مجموعه انیمه های دیجیمون آشنا باشید، متوجه خواهید شد که طراحی های بازی Evertale از چه منبعی الگوبرداری شده اند. تو در آن بازی، بایستی و حتما به مکان هایی سفر کنید که در آنجا هیولاهای نادر و همچنین کمیاب زندگی می کنند. در آن دنیای پر از رمز و همچنین راز، تعداد بسیاری از آن هیولاها وجود دارند. تو بایستی و حتما آنها را بگیرید و همچنین تکامل بدهید. بعضی از آنها به راحتی کوتاه نمی آیند و همچنین بعضی دیگر هم به دشمنان تو تغییر پیدا کردن می شوند. بنابراین بایستی و حتما با تربیت و همچنین تکامل آن هیولاها، خود را جهت ماجراجویی هایی پهناور و بزرگ آماده کنید. در آن دنیای دوست داشتنی و جذاب و همچنین جذاب و دیدنی مکان های مخوفی مثل سیاه چاله های افسانه ای، شهرهای عجیب و همچنین غریب و همچنین … نیز وجود دارند که پیش از آن هیچ انسانی به آنجا سفر نکرده می باشد. بعد از مدتی از حضور تو در آن دنیای شگفت انگیز، خبر می رسد که تهدیدی پهناور و بزرگ در حال نزدیک شدن به آن سرزمین می باشد. سرزمین Erden هر ۱۰۰ سال شمسی یک بار به یک نفرین ابدی دچار می می شود و همچنین هنگام و زمانی که زمان نفرین فرا برسد، شیاطین با نیروهای بسیاری به شهرهای آن سرزمین حمله می کنند. ولی باید توجه داشت آن بار قهرمانان داستان اینجا خواهند بود. تو در نقش آن قهرمانان بایستی و حتما سفری مخاطره آمیز را جهت کشف علت آن نفرین شروع کرده و همچنین راز پشت پرده مرتبط به آن نفرین را پیدا کنید و همچنین سپس با نابودی آن هم، جهت دائما سرزمین Erden را از آن نفرین خلاص کنید!

نوشته دانلود Evertale 1.0.9 – بازی نقش آفرینی و همچنین ماجرایی خاص “اورتیل” آندروید + دیتا اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Evertale 1.0.9 – بازی نقش آفرینی و همچنین ماجرایی خاص “اورتیل” آندروید + دیتا در تاریخ ۲۰۱۹-۰۴-۱۵ ۱۲:۱۹:۲۶ نشر یافته شده شده می باشد

لینک منبع

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان