خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود LOCKit – App Lock, Photos Vault, Fingerprint Lock 2.2.48_ww – برنامه جذاب و جالب و خوب قفل و همچنین حفظ حریم خصوصی مخصوص آندروید!

دانلود LOCKit – App Lock, Photos Vault, Fingerprint Lock 2.2.48_ww – برنامه جذاب و جالب و خوب قفل و همچنین حفظ حریم خصوصی مخصوص آندروید!

دانلود LOCKit – App Lock, Photos Vault, Fingerprint Lock 2.2.48_ww – برنامه جذاب و جالب و خوب قفل و همچنین حفظ حریم خصوصی مخصوص آندروید!

|دانلود LOCKit – App Lock, Photos Vault, Fingerprint Lock 2.2.48_ww – برنامه جذاب و جالب و خوب قفل و همچنین حفظ حریم خصوصی مخصوص آندروید! از ام اس پی پرتال|

فایل هایی که کاربران اسمارت فون ها در حافظه خود نگهداری می کنند پر اهمیت می باشد و همچنین قسمت و بخش بسیاری از آن هم ها خصوصی می باشد! به نوعی می قدرت گفت که هر کسی توانایی دسترسی به آن هم ها را ندارد و همچنین همچنین کاربران نیز اجازه دسترسی دیگران را به آن هم ها نمی دهند. دیوایس ها به صورت پیش فرض شامل امکاناتی جهت افزایش هر چه اکثرا و بیشتر امنیت می باشند، ولی باید توجه داشت آن هم روش که خود نیز می دانید نمی تواند از حمله هکر ها و همچنین یا بد افزار ها جلوگیری نماید. LOCKit – App Lock, Photos Vault, Fingerprint Lock عنوان یک اپلیکیشن قفل و همچنین حفظ حریم خصوصی مخصوص آندروید می باشد که توسط SuperTools Corporation توسعه و همچنین در گوگل پلی نشر یافته شده شده می باشد. مجموعه امکانات موجود در آن نرم افزار کمک می کند تا به آسانی هر نوع فایل خصوصی را مخفی سازید و همچنین نگذارید کسی به آن هم ها دسترسی پیدا کند. شامل توابع پر طرفدار موجود در آن مجموعه می قدرت به قفل برنامه جذاب و جالب و خوب ها اشاره نمود که در نوع خود بی نظیر می باشد و همچنین امنیت را به مقدار و اندازه و میزان قابل توجهی افزایش خواهد داد. تصاویر و همچنین یا فایل های ویدئویی خود را از دید دوستانتان مخفی کنید و همچنین با سیستم هوشمند موجود بدانید که چه کسی نیت و اراده دسترسی غیر مجاز به اطلاعات را داشته می باشد. پین کد، الگو و همچنین اثر انگشت سه راه موجود جهت دسترسی به فایل های مخفی شده خواهند بود که قادر به بهره مندی از هر کدامشان خواهید بود.

نوشته دانلود LOCKit – App Lock, Photos Vault, Fingerprint Lock 2.2.48_ww – برنامه جذاب و جالب و خوب قفل و همچنین حفظ حریم خصوصی مخصوص آندروید! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود LOCKit – App Lock, Photos Vault, Fingerprint Lock 2.2.48_ww – برنامه جذاب و جالب و خوب قفل و همچنین حفظ حریم خصوصی مخصوص آندروید! در تاریخ ۲۰۱۹-۰۴-۱۵ ۱۲:۱۰:۳۵ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان