خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Storage Organizer 4.0.0 – بهینه ساز حافظه ذخیره سازی اطلاعات آندروید!

دانلود Storage Organizer 4.0.0 – بهینه ساز حافظه ذخیره سازی اطلاعات آندروید!

دانلود Storage Organizer 4.0.0 – بهینه ساز حافظه ذخیره سازی اطلاعات آندروید!

|دانلود Storage Organizer 4.0.0 – بهینه ساز حافظه ذخیره سازی اطلاعات آندروید! از ام اس پی پرتال|

شاید تو نیز تا کنون با مشکلاتی نظیر کند بودن سرعت اجرای دستورات رو به رو شده اید؛ آن مشکل می تواند به چند دلیل متنوع و گوناگون و مختلف باشد که یکی از آن هم ها را می قدرت پر بودن بیش از حد حافظه ذخیره سازی اطلاعات دانست! آن حافظه بر خلاف تصور کاربران شامل فایل های بی مصرف و همچنین غیر اصولی و کاربردی می باشد که حضورشان تنها باعث ساخته یا ایجاد معظلات و مسائل و مشکلات در اسمارت فون ها می می شود و همچنین براحتی می قدرت ان ها را حذف کرد و همچنین گامی در اساسی در راستای حل مشکل برداشت. Storage Organizer عنوان یک اپلیکیشن بی نظیر بهینه ساز حافظه ذخیره سازی اطلاعات مخصوص آندروید می باشد که توسط Buggy_ Apps نشر یافته شده شده می باشد. آن نرم افزار جهت بهینه سازی حافظه از چندین قسمت متنوع و گوناگون و مختلف تشکل شده می باشد که یکی از بهترین آن هم ها را می قدرت سیستم شناسایی فایل های تکراری دانست؛ تکنولوژی به کار رفته در آن استارت اپ حافظه را با سرعتی خیلی زیاد بالا اسکن می کند و همچنین هر نوع فایل تکراری را در هر نوع فرمتی به دیدن کردن و نمایش می گذارد. جهت حذف فایل های شناسایی شده نیز چندین راه در اختیار کاربران می باشد که حذف سریع نیز جزو یکی از بهترین ها می باشد. همچنین و علاوه بر سیستم شناسایی فایل های تکراری یک گزینه هوشمند نیز جهت پیدا کردن پوشه های خالی در اختیار کاربران قرار دارد که تاثیر بسزایی در حل معظلات و مسائل و مشکلات متنوع در حافظه دارند.

نوشته دانلود Storage Organizer 4.0.0 – بهینه ساز حافظه ذخیره سازی اطلاعات آندروید! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Storage Organizer 4.0.0 – بهینه ساز حافظه ذخیره سازی اطلاعات آندروید! در تاریخ ۲۰۱۹-۰۴-۲۲ ۲۳:۴۸:۴۱ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان