خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Paint Pop 3D 1.0.12 – بازی آرکید “انفجار رنگی” آندروید + مود

دانلود Paint Pop 3D 1.0.12 – بازی آرکید “انفجار رنگی” آندروید + مود

دانلود Paint Pop 3D 1.0.12 – بازی آرکید “انفجار رنگی” آندروید + مود

|دانلود Paint Pop 3D 1.0.12 – بازی آرکید “انفجار رنگی” آندروید + مود

Paint Pop 3D – انفجار رنگی عنوانی از یک بازی ساده ولی باید توجه داشت در عین حال خیلی زیاد جذاب و جالب و همچنین سرگرم کننده در سبک بازی های آرکید و همچنین رکوردزنی می باشد. Good Job Games استودیوی سازنده آن بازی می باشد و همچنین آن هم را به صورت مجانی و رایگان جهت سیستم عامل آندروید در گوگل پلی عرضه کرده می باشد و همچنین هم اکنون تازه ترین و جدیدترین آپدیت اش به همراه مود پیش روی تو قرار دارد. کلیت آن بازی خیلی زیاد ساده و همچنین انجام آن هم جهت هرکسی بدون ذره ای مشکل خواهد بود. تنها و فقط با یک انگشت می توانید کل بازی را انجام دهید ولی باید توجه داشت شرایط بازی آنقدرها هم آسان نیست! روند بازی به آن صورت می باشد که تو بایستی و حتما به وسیله یک دستگاه یا شخصیت رنگ پاش که توپ های رنگی را شلیک می کند، صفحات بی رنگی که در رو به روی تو ظاهر می شوند را رنگی کنید. آن صفحات به صورت دایره ای شکل بوده و همچنین همواره در حال چرخش خواهند بود. در بین آن صفحات موانعی سیاه رنگ وجود دارند. چالش اصلی بازی همین موانع می باشند و همچنین در صورت برخورد شلیک های تو با آن هم ها، تو بازی را می بازید. درواقع تو بایستی و حتما آن صفحات را طوری رنگ کنید که شلیک های تو به موانع برخوردی نداشته باشد. جهت آن کار کافیست زمانی که می خواهید رنگ ها پاشیده شوند، انگشت خود را روی صفحه نگه دارید و همچنین به محض نزدیک شدن موانع انگشت خود را از روی صفحه بردارید تا شلیک کردن متوقف می شود. به همین ترتیب بایستی و حتما تمام قسمت های بی رنگ صفحات را رنگ آمیزی کنید و همچنین هیچ رنگی به سمت موانع پرتاب نکنید! با تکمیل هر صفحه، تو به جلو حرکت کرده و همچنین صفحه بعدی نمایان می می شود. آن پروسه تا زمانی که تو اشتباهاً به موانع شلیک کنید ادامه داشته و همچنین در هر مرحله شرایط کار و همچنین موانع آن هم سخت تر می شوند. جهت مثال در قسمت و بخش های جلوتر، بازی چالش برانگیز شده و همچنین موانع بزرگتر شده و همچنین سریع تر حرکت می کنند.

نوشته دانلود Paint Pop 3D 1.0.12 – بازی آرکید “انفجار رنگی” آندروید + مود اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Paint Pop 3D 1.0.12 – بازی آرکید “انفجار رنگی” آندروید + مود در تاریخ ۲۰۱۹-۰۵-۱۳ ۰۹:۳۷:۵۷ نشر یافته شده شده می باشد

لینک منبع

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان