خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Video Maker of Photos with Music & Video Editor VIP 3.0.2 – مجموعه ابزار حرفه ای ویرایش ویدئو مخصوص آندروید!

دانلود Video Maker of Photos with Music & Video Editor VIP 3.0.2 – مجموعه ابزار حرفه ای ویرایش ویدئو مخصوص آندروید!

دانلود Video Maker of Photos with Music & Video Editor VIP 3.0.2 – مجموعه ابزار حرفه ای ویرایش ویدئو مخصوص آندروید!

|دانلود Video Maker of Photos with Music & Video Editor VIP 3.0.2 – مجموعه ابزار حرفه ای ویرایش ویدئو مخصوص آندروید! از ام اس پی پرتال|

تمام ما در هر روز ده ها کلیپ متنوع و گوناگون و مختلف را در شبکه های فرهنگی و اجتماعی دیدن می کنیم که هر کدام از آن هم ها شامل تم و همچنین انیمیشن زیبای های خاص خود می باشند. در بعضی از آن ویدئو ها قسمت و بخش هایی سانسور شده اند و همچنین یا دو کلیپ در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. جهت ساخته یا ایجاد چنین تغییراتی در فایل های ویدئویی مستلزم و نیاز به ابزار های ویرایشی می باشد که مثل دائما نیت و اراده داریم در آن پست تو را با یکی از بهترین آن هم ها آشنا کنیم. Video Maker of Photos with Music & Video Editor VIP عنوان بسته ای از ابزار حرفه ای ویرایش ویدئو می باشد که توسط EnjoyMobi جهت آندروید نشر یافته شده شده می باشد. هر نوع ابزاری که جهت ساخته یا ایجاد تغییراتی جزئی مد نظرتان باشد، در آن استارت اپ موجود می باشد! تنها کافیست آن هم را نصب کنید و همچنین با دسترسی به یک محیط زیبا هر گونه مستلزم و نیاز خود را در باره ساخته یا ایجاد تغییرات در فایل های ویدئویی برطرف سازید. قسمت های دلخواه تان را برش دهید، چندین کلیپ را با یکدیگر ادغام کنید و همچنین یا در صورت کمبود حافظه ذخیره سازی اطلاعات فایل های ویدئویی را فشرده سازی نمایید. بر خلاف بسیاری از ابزار های مشابه در هنگام فشرده سازی ویدئو ها توسط آن نرم افزار کیفیت در حالت ابتدایی و اولیه و همچنین مطلوب باقی می ماند و همچنین اجازه می دهد تا ویدئو های خود را با داشتن حجمی کم بدون هیچ مشکلی با دوستانتان به اشتراک بگذارید. همچنین و علاوه بر آن تیم توسعه دهنده ابزار ویژه ای را در اختیار کاربرانش قرار داده می باشد که به کمک آن هم ها می توانید اسلاید شو هایی زیبا را ساخته یا ایجاد نمایید.

نوشته دانلود Video Maker of Photos with Music & Video Editor VIP 3.0.2 – مجموعه ابزار حرفه ای ویرایش ویدئو مخصوص آندروید! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Video Maker of Photos with Music & Video Editor VIP 3.0.2 – مجموعه ابزار حرفه ای ویرایش ویدئو مخصوص آندروید! در تاریخ ۲۰۱۹-۰۵-۱۳ ۱۱:۵۵:۰۵ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان