خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Smart Call Recorder – SCR (Pro) 1.0.3 – برنامه جذاب و جالب و خوب هوشمند ضبط و همچنین مدیریت مکالمات آندروید!

دانلود Smart Call Recorder – SCR (Pro) 1.0.3 – برنامه جذاب و جالب و خوب هوشمند ضبط و همچنین مدیریت مکالمات آندروید!

دانلود Smart Call Recorder – SCR (Pro) 1.0.3 – برنامه جذاب و جالب و خوب هوشمند ضبط و همچنین مدیریت مکالمات آندروید!

|دانلود Smart Call Recorder – SCR (Pro) 1.0.3 – برنامه جذاب و جالب و خوب هوشمند ضبط و همچنین مدیریت مکالمات آندروید! از ام اس پی پرتال|

در بعضی از مکالماتی که با دوستان و همچنین یا اشخاص ناشناس انجام می دهیم، سخنان خیلی زیاد مهمی رد و همچنین بدل می می شود که اطلاعات متنوعی در آن هم ها گنجانده شده می باشد. از آن رو بعضی از اشخاص جهت جلوگیری از فراموشی آن مکالمات اقدام به ضبط آن هم ها می کنند که در بسیاری از مواقع اصولی و کاربردی می باشد. Smart Call Recorder – SCR (Pro) عنوان یک اپلیکیشن هوشمند ضبط و همچنین مدیریت مکالمات آندروید می باشد که توسط I.R.M توسعه و همچنین در گوگل پلی نشر یافته شده شده می باشد. هر آن هم چیزی که کاربران جهت ضبط تماس های شان به آن هم مستلزم و نیاز دارند در آن استارت اپ موجود می باشد؛ تنها کافیست ان را نصب کرده و همچنین هر چیزی را به آن هم بسپارید. سیستم ضبط خودکار مکالمات، به صورت اتوماتیک تماس های ورودی و همچنین یا خروجی را تشخیص می دهد و همچنین آن هم ها را در قالب فایل های صوتی ذخیره می نماید. سه فرمت متنوع و گوناگون و مختلف در اختیار تو قرار دارد که با توجه به مستلزم و نیاز های تان می توانید فرمت فایل ضبط شده را به دلخواه تان انتخاب کنید. کیفیت ضبط خیلی زیاد بالاست و همچنین امکان پخش فایل ها در محیط اصلی استارت اپ میسر می باشد. همچنین و علاوه بر آن نیازی به نگرانی در ارتباط با حفظ حریم فردی یا شخصی وجود ندارد و همچنین می توانید جهت محافظت از اطلاعاتتان یک رمز عبور بر روی برنامه جذاب و جالب و خوب قرار دهید.

نوشته دانلود Smart Call Recorder – SCR (Pro) 1.0.3 – برنامه جذاب و جالب و خوب هوشمند ضبط و همچنین مدیریت مکالمات آندروید! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Smart Call Recorder – SCR (Pro) 1.0.3 – برنامه جذاب و جالب و خوب هوشمند ضبط و همچنین مدیریت مکالمات آندروید! در تاریخ ۲۰۱۹-۰۵-۱۳ ۱۱:۵۵:۰۱ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان