خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Sobriety Counter – Bad Habits Full 2.0.11 – ترک اعتیاد و همچنین عادات بد آندروید

دانلود Sobriety Counter – Bad Habits Full 2.0.11 – ترک اعتیاد و همچنین عادات بد آندروید

دانلود Sobriety Counter – Bad Habits Full 2.0.11 – ترک اعتیاد و همچنین عادات بد آندروید

|دانلود Sobriety Counter – Bad Habits Full 2.0.11 – ترک اعتیاد و همچنین عادات بد آندروید از ام اس پی پرتال|

تمامی ما می دانیم که اعتیاد به هر چیزی مخرب بوده و همچنین زندگی را تحت تاثیر قرار می دهد! مهم نیست به چه چیزی اعتیاد دارید از اعتیاد به مواد اعتیاد آور و مخدر گرفته تا اعتیاد به کتاب خواندن و همچنین فضا های مجازی ضربه ای جبران نا پذیر را به انسان وارد می کند. از آن رو توسعه دهندگان سیستم عامل آندروید دست به کار شده و همچنین به کمک کاربران خود آمده اند. Sobriety Counter – Bad Habits Full Unlocked عنوان برنامه جذاب و جالب و خوب ای فوق العاده جهت کمک به ترک اعتیاد و همچنین عادات بد هر روز خدا می باشد که توسط despDev جهت آندروید توسعه و همچنین نشر یافته شده شده می باشد. آن شمارنده ی فوق العاده با ردیابی فعالیت های تو و همچنین دیدن کردن و نمایش آمار به دست امده کمک می کند تا هر چه سریع تر اعتیاد به هر چیزی را ترک کنید و همچنین به زندگی عادی خود بازگردید. یکی از برترین نقاط نیرو آن نرم افزار سیستم پاداش ها می باشد، به گونه ای که تمامی هزینه هایی که در قبل صرف تهیه ی ماده مخدر و همچنین یا هر چیز غیره ای می کرده اید ذخیره شده و همچنین در پایان هر هفته مبلغ آن هم به تو دیدن کردن و نمایش داده می می شود تا متوجه شوید آن هزینه چقدر می تواند به بهبود کیفیت زندگیتان کمک کند. اهداف خود را جهت ترک عاداتتان یبویسید تا دائما در مقابل چشمان بوده و همچنین از رسیدن به خواسته های خود دست نکشید.

نوشته دانلود Sobriety Counter – Bad Habits Full 2.0.11 – ترک اعتیاد و همچنین عادات بد آندروید اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Sobriety Counter – Bad Habits Full 2.0.11 – ترک اعتیاد و همچنین عادات بد آندروید در تاریخ ۲۰۱۹-۰۵-۲۰ ۱۸:۳۱:۲۱ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان