خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود The Eyes of Ara 1.0.0 – بازی فکری و همچنین معمایی “چشمان آرا” آندروید + دیتا

دانلود The Eyes of Ara 1.0.0 – بازی فکری و همچنین معمایی “چشمان آرا” آندروید + دیتا

دانلود The Eyes of Ara 1.0.0 – بازی فکری و همچنین معمایی “چشمان آرا” آندروید + دیتا

|دانلود The Eyes of Ara 1.0.0 – بازی فکری و همچنین معمایی “چشمان آرا” آندروید + دیتا

The Eyes of Ara عنوان بازی زیبا و همچنین فکری در سبک پازلی و همچنین معمایی از سوی استودیوی بازیسازی استرالیایی ۱۰۰ Stones Interactive می باشد. آن بازی خیلی زیاد دوست داشتنی و جذاب با نرخ ۴٫۹۹ دلار جهت سیستم عامل متنوع و گوناگون و مختلف شامل آندروید عرضه شده می باشد. تو در آن بازی به یک جزیره دورافتاده و همچنین یک قلعه متروکه و همچنین پر از رمز و همچنین راز سفر خواهید کرد. جایی که ده ها معمای متغایر و متفاوت در انتظار تو خواهند بود تا با حل کردن آن هم ها، به رازهای بسیاری دست پیدا کرده و همچنین داستان مخفی بازی را کشف کنید. آن قلعه پهناور و بزرگ سال شمسی هاست که متروکه و همچنین خالی از سکنه می باشد. تا کیلومترها اطراف آن هم هیچ انسانی رفت و همچنین آمد نمی کند و همچنین آن منطقه به نوعی یک منطقه ممنوعه به حساب می آید. مردمانی که در یک شهرستان چند ده کیلومتر آن هم طرف تر زندگی می کنند می نامند آن منزل و خانه نفرین شده می باشد. آن هم ها می نامند آن قلعه سالیان سال شمسی می باشد که خاموش و همچنین در سکوت به سر می برد. ولی باید توجه داشت آن هم ها به ویژه مردمان قدیمی و همچنین سالخورده شهرستان از خاطرات و همچنین قصه هایی می نامند که ده ها سال شمسی قبل، در شب های مه آلود، ارواحی دیده شده اند که در حال پرسه زدن در اطراف منزل و خانه خواهند بود. حالا بعد از گذشت چند صد سال شمسی از آن خاموشی و همچنین سکوت، نشانه ها و علائم عجیب و همچنین مرموزی از داخل تالارهای اصلی آن قلعه به بیرون نشر یافته شده شده می باشد و همچنین گویی چیزی در اعماق آن قلعه از خواب بیدار شده می باشد! اگرچه آن خبر خیلی زیاد دوست داشتنی و جذاب و همچنین داغ می باشد، ولی باید توجه داشت کسی جرأت نمی کند که به آن قلعه سفر کرده و همچنین حقایق آن هم را کشف کند! تو به عنوان یک فرد شجاع، کنجکاو و همچنین ماجراجو اراده و تصمیم راسخ می گیرید به آن منطقه مرموز رفته و همچنین وارد آن قلعه عجیب و همچنین غریب شوید! آیا می توانید از آن منزل و خانه متروکه و همچنین خطرات موجود در آن هم جان سالم به در ببرید؟ آیا می توانید رمز و همچنین رازهای آن قلعه و همچنین داستان های مخصوص به آن هم را پیدا کنید؟ بازی The Eyes of Ara از نمای اول شخص می باشد و همچنین تو با کمک کنترلرهای مجازی می توانید به سمت اطراف حرکت کرده و همچنین آیتم های متنوع و گوناگون و مختلف را بررسی کردن کنید. گرافیک فوق العاده پرجزئیات بازی یکی از نقاط نیرو آن هم به حساب می آید. طراحی های سه بعدی، نورپردازی های دوست داشتنی و جذاب و همچنین البته صداگذاری های مناسب، بازی The Eyes of Ara را به یک بازی زیبا و همچنین سرگرم کننده و همچنین همه چیز تمام تغییر پیدا کردن کرده اند! در طول بازی ده ها پازل گوناگون و همچنین سرگرم کننده در پیش روی تو قرار خواهند گرفت که حل کردن هر کدام از آن هم ها منجر به کشف پازل بعدی خواهد شد. تو در آن بازی به مکان های متنوع و گوناگون و مختلف آن قلعه پهناور و بزرگ و همچنین شگفت انگیز سفر کرده و همچنین از نقاط متنوع و گوناگون و مختلف آن هم بازدید خواهید کرد. طراحی عالی بازی و همچنین القای احساس تنهایی و همچنین همچنین صداگذاری های جذاب و جالب در طول بازی به خوبی قابل حس می باشد و همچنین همین پیشامد جدید باعث ساخته یا ایجاد هیجان در حین بازی می می شود.

نوشته دانلود The Eyes of Ara 1.0.0 – بازی فکری و همچنین معمایی “چشمان آرا” آندروید + دیتا اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود The Eyes of Ara 1.0.0 – بازی فکری و همچنین معمایی “چشمان آرا” آندروید + دیتا در تاریخ ۲۰۱۹-۰۵-۲۱ ۲۰:۳۲:۵۲ نشر یافته شده شده می باشد

لینک منبع

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان