خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Wifi Speed Test Full 8.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب تست سرعت وای فای و همچنین شبکه مخصوص آندروید !

دانلود Wifi Speed Test Full 8.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب تست سرعت وای فای و همچنین شبکه مخصوص آندروید !

دانلود Wifi Speed Test Full 8.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب تست سرعت وای فای و همچنین شبکه مخصوص آندروید !

|دانلود Wifi Speed Test Full 8.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب تست سرعت وای فای و همچنین شبکه مخصوص آندروید ! از ام اس پی پرتال|

Wifi Speed Test FULL عنوان یک اپلیکیشن هوشمند و همچنین اصولی و کاربردی جهت تست سرعت اینترنت مخصوص آندروید می باشد که توسط PeaSoft توسعه و همچنین در گوگل پلی نشر یافته شده شده می باشد. آن نرم افزار با بهره مندی از قابلیت های خاص خود کمک می کند تا در هر لحظه ای از مقدار و اندازه و میزان سرعت اینترنتتان مطلع شوید و همچنین مطمئن باشید که از حداکثر سرعت تضمین شده توسط ارائه دهنده خدمت بهره بری و استفاده می کنید. سرعت دانلود، آپلود و همچنین پینگ سه پارامتری خواهند بود که آن استارت اپ در هر تست مقدار و اندازه گیری می کند و همچنین در اختیار کاربرانش قرار می دهد که با توجه به دقت بالای آن مقدار و اندازه گیری ها می قدرت آن استارت اپ را جزو برترین ها در آن باره دانست. بعد از هر تست تمامی نتایج در دیتابیس آن برنامه جذاب و جالب و خوب بایگانی و همچنین نگه داری می شوند تا در هر زمان غیره ای بتوانید به آن هم ها یک دسترسی کامل داشته باشید. همچنین و علاوه بر آن در هر بار وارد شدن به وای فای تست اسپید می توانید آی پی اصلی خود را دیدن کنید و همچنین تمامی نتایج تست را با دوستانتان در شبکه های فرهنگی و اجتماعی و همچنین یا پیام رسان به اشتراک بگذارید. بهتر می باشد آن ابزار فوق العاده را از دست ندهید و همچنین جهت دریافتش با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

نوشته دانلود Wifi Speed Test Full 8.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب تست سرعت وای فای و همچنین شبکه مخصوص آندروید ! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Wifi Speed Test Full 8.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب تست سرعت وای فای و همچنین شبکه مخصوص آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۹-۰۵-۲۰ ۲۳:۳۶:۳۲ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان