خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Speed Booster, Cleaner – unlimited and pro version 3.12 – افزایش دهنده و همچنین بهینه ساز سرعت آندروید!

دانلود Speed Booster, Cleaner – unlimited and pro version 3.12 – افزایش دهنده و همچنین بهینه ساز سرعت آندروید!

دانلود Speed Booster, Cleaner – unlimited and pro version 3.12 – افزایش دهنده و همچنین بهینه ساز سرعت آندروید!

|دانلود Speed Booster, Cleaner – unlimited and pro version 3.12 – افزایش دهنده و همچنین بهینه ساز سرعت آندروید! از ام اس پی پرتال|

سیستم عامل آندروید یکی از پر طرفدار ترین سیستم عامل هایی می باشد که روز به روز به طرفدارانش افزوده می می شود و همچنین به کاربرانش آن امکان را می دهد تا از نرم افزار های گوناگونی بهره بری و استفاده کنند. آندروید نیز مثل هر سیستم عامل غیره ای شامل نقاط ضعف ویژه ای می باشد که افت سرعت را در بعضی از دیوایس ها می قدرت یکی از آن هم ها دانست. آن افت سرعت در اجرای دستورات در چندین حالت متنوع و گوناگون و مختلف پیش می آید که داشتن یک ابزار بهینه ساز می تواند آن هم را به خوبی برطرف نماید. Speed Booster, Cleaner – unlimited and pro version عنوان یک اپلیکیشن افزایش دهنده و همچنین بهینه ساز سرعت آندروید می باشد که توسط Tool Apps (music, video, recorder) توسعه و همچنین در گوگل پلی نشر یافته شده شده می باشد. آن نرم افزار با بهره مندی از یک محیط ساده به کاربرانش کمک می کند تا در مدت زمانی خیلی زیاد کوتاه هر گونه افت سرعت را از بین ببرند و همچنین بار دیگر دستورات را در کمتر از چند ثانیه اجرا نمایند. چندین قابلیت گوناگون در آن استارت اپ موجود می باشد که از مهم ترین آن هم ها می قدرت به سیستم شناسایی فایل های اضافی اشاره نمود که بعد از یک اسکن هر نوع فایل غیر ضروری را دیدن کردن و نمایش داده و همچنین آن امکان را می دهد تا آن هم ها را حذف نمایید. سیستم مدیریتی موجود هر گونه مستلزم و نیاز را به سیستم مدیریتی برنامه جذاب و جالب و خوب ها از بین برده و همچنین مجموعه از گزینه های خاص را در اختیارتان می گذارد.

نوشته دانلود Speed Booster, Cleaner – unlimited and pro version 3.12 – افزایش دهنده و همچنین بهینه ساز سرعت آندروید! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Speed Booster, Cleaner – unlimited and pro version 3.12 – افزایش دهنده و همچنین بهینه ساز سرعت آندروید! در تاریخ ۲۰۱۹-۰۵-۲۱ ۲۳:۲۱:۵۰ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان