خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Photo Translator Pro 7.2.7 – برنامه جذاب و جالب و خوب تغییر پیدا کردن دوربین آندروید به مترجم متون!

دانلود Photo Translator Pro 7.2.7 – برنامه جذاب و جالب و خوب تغییر پیدا کردن دوربین آندروید به مترجم متون!

دانلود Photo Translator Pro 7.2.7 – برنامه جذاب و جالب و خوب تغییر پیدا کردن دوربین آندروید به مترجم متون!

|دانلود Photo Translator Pro 7.2.7 – برنامه جذاب و جالب و خوب تغییر پیدا کردن دوربین آندروید به مترجم متون! از ام اس پی پرتال|

همه ما گاهی با مطالبی برخورد می کنیم که با زبانی غیر از زبان رسمی ما نوشته شده اند و همچنین به آن هم ها مستلزم و نیاز داریم. در چنین شرایطی یا بایستی و حتما به یک مترجم رفت و آمد و مراجعه نمود که بی شک خیلی زیاد هزینه بر می باشد یا می قدرت با بهره بری و استفاده از اپ های اندرویدی هر گونه مستلزم و نیاز خود را برطرف نمود. Photo Translator Pro Unlocked عنوان یک اپلیکیشن تغییر پیدا کردن دوربین به مترجم متون می باشد که توسط EVOLLY.APP جهت دستگاه های آندروید نشر یافته شده شده می باشد. آن نرم افزار با بهره مندی از یک تکنولوژی فوق العاده کمک می کند تا به سادگی هر چه تمام تر متن های موجود در تصاویر را در قالب زبان های مختلفی گرفتن نمایید. یکی از جذاب و جالب توجه ترین ویژگی های آن استارت اپ را می قدرت پشتیبانی اش از زبان های متنوع دانست ؛ به گونه ای که بیش از ۱۰۰ زبان گوناگون تحت پشتیبانی آن هم می باشد. دقت ترجمه به قدری بالاست که هیچ مشکلی در متن های دریافتی به وجد نمی آید و همچنین می توانید آن هم ها را به صورت مستقیم با دوستان تان در دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب ها به اشتراک بگذارید. همچنین بهتر می باشد بدانید که هیچ محدودیتی در تعداد تصاویر ترجمه شده وجود ندارد و همچنین متن ها با کیفیتی بالا از عکس ها استخراج می شوند.

نوشته دانلود Photo Translator Pro 7.2.7 – برنامه جذاب و جالب و خوب تغییر پیدا کردن دوربین آندروید به مترجم متون! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Photo Translator Pro 7.2.7 – برنامه جذاب و جالب و خوب تغییر پیدا کردن دوربین آندروید به مترجم متون! در تاریخ ۲۰۱۹-۰۶-۰۷ ۰۱:۲۲:۵۶ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان