خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود River: Ambiance Puzzle 1.0.6 – بازی پازلی جذاب و جالب “رودخانه” آندروید

دانلود River: Ambiance Puzzle 1.0.6 – بازی پازلی جذاب و جالب “رودخانه” آندروید

دانلود River: Ambiance Puzzle 1.0.6 – بازی پازلی جذاب و جالب “رودخانه” آندروید

|دانلود River: Ambiance Puzzle 1.0.6 – بازی پازلی جذاب و جالب “رودخانه” آندروید

River: Ambiance Puzzle – رودخانه: پازل محیطی نام یک بازی خیلی زیاد دوست داشتنی و جذاب و همچنین منحصر به فرد در سبک بازی های معمایی و همچنین پازلی می باشد که از سوی استودیوی اوکراینی ivnkhr تولید شده و همچنین با نرخ ۲٫۹۹ دلار در دسترس کاربران اندرویدی قرار گرفته می باشد. فارسروید نیز مفتخرانه و همچنین جهت اولین بار در ایران آن بازی فوق العاده زیبا و همچنین دوست داشتنی را خدمت تو عزیزان معرفی می کند. در آن بازی زیبا که پیغام های معنوی و همچنین الهام بخشی دارد، تو در نقش یک شیء مشکی رنگ که شبیه به یک تکه الماس می باشد، در دنیایی خالی از سکنه و همچنین دورافتاده گیر کرده کرده اید. آن دنیا به وسیله یک رودخانه با یک دنیای دیگر از هم جدا شده اند و همچنین همه تلاش شخصیت اصلی آن می باشد که به طریقی به آن هم سوی رودخانه برود! جهت آن کار بایستی و حتما پازل ها و همچنین معماهای متعدد و همچنین مختلفی را حل کند تا یک پل جهت او ساخته یا ایجاد می شود. درواقع هر مرحله از بازی River: Ambiance Puzzle شامل یک پازل چند بخشی می باشد و همچنین وظیفه تو آن می باشد تا با انجام آن معماها، مسیر عبور به آن هم سوی رودخانه را ساخته یا ایجاد کنید. علی رغم خیلی از بازی های مشابه دیگر، معماهای آن بازی صرفاً پازل های معمولی و همچنین فکری نیستند. به گفته سازندگان، پازل های بازی River: Ambiance Puzzle پازل های منطقی خواهند بود که جهت انجام آن هم ها به قوه فکر کردن و اندیشیدن و همچنین منطق و همچنین استدلال مستلزم و نیاز می باشد. نقطه جذاب و جالب آن بازی آن می باشد که تو در طول بازی با انواع و همچنین اقسام معماهای فکری در سبک و همچنین سیاق متغایر و متفاوت برخورد می کنید. بعضی از آن معماها مستلزم و نیاز به استدلال های منطقی و همچنین قوانین فیزیکی دارند، بعضی از آن هم ها مستلزم و نیاز به محاسبات عددی و همچنین ریاضیاتی دارند و همچنین بعضی از آن هم ها پازل های موزیکال و همچنین منحصر به فرد خواهند بود! البته پایه و همچنین اساس آن پازل ها صرفاً نوعی چالش سرگرم کننده می باشد و همچنین قرار نیست تو با رویارویی با آن پازل ها دشواری بسیاری بکشید و همچنین یا ذهن خودتان را بیش از حد درگیر کنید. تنها نقطه بازی آن می باشد که بایستی و حتما از قوه منطقی خود جهت حل کردن آن معماها بهره بگیرید.

نوشته دانلود River: Ambiance Puzzle 1.0.6 – بازی پازلی جذاب و جالب “رودخانه” آندروید اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود River: Ambiance Puzzle 1.0.6 – بازی پازلی جذاب و جالب “رودخانه” آندروید در تاریخ ۲۰۱۹-۰۶-۰۸ ۱۳:۴۹:۴۴ نشر یافته شده شده می باشد

لینک منبع

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان