خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Unknown Fate Full 1.204 – بازی ماجراجویی “سرنوشت نامعلوم” آندروید + دیتا

دانلود Unknown Fate Full 1.204 – بازی ماجراجویی “سرنوشت نامعلوم” آندروید + دیتا

دانلود Unknown Fate Full 1.204 – بازی ماجراجویی “سرنوشت نامعلوم” آندروید + دیتا

|دانلود Unknown Fate Full 1.204 – بازی ماجراجویی “سرنوشت نامعلوم” آندروید + دیتا

Unknown Fatr – سرنوشت نامعلوم توسط استودیو بازی سازی MarsLit Games SRL جهت دستگاه های آندروید نشر یافته شده شده و همچنین در سبک ماجراجویی می باشد. آن بازی با یک داستان شروع می می شود، شبی بارانی می باشد و همچنین روی نیمکت نشسته اید، ناگهان به بالا نگاه می کنید و همچنین متوجه می شوید نور سفید شدیدی از پنجره ها به بیرون می تابد. هنگام و زمانی که به جلو می روید صفحه دیدن کردن و نمایش تو با یک نور سفید روشن می می شود و همچنین دیگر چیزی را نمی بینید. هنگام و زمانی که که نور سفید محو می می شود متوجه می‌ شوید دنیا تغییر کرده می باشد، زمین از هم پاشیده شده، آسمان به یک دریای سیاه تغییر پیدا کردن شده که موجودات عجیب غریب شبیه نهنگ در آن هم شناورند. همه چیز به یک سؤال پهناور و بزرگ تغییر پیدا کردن شده و همچنین واقعیت جهت تو گنگ شده می باشد. یک شبه با اشاره تو را می خواند و همچنین به آن ترتیب ماجراجویی تو آغاز می می شود و همچنین وارد دنیای ناشناخته ها می شوید. Unknown Fate یک بازی داستانی و همچنین پازلی می باشد که بازیکنان را در نقش “ریچارد”، شخصیت اصلی داستان، قرار می‌ دهد که وارد دنیایی عجیب و همچنین غریب و همچنین مرموز شده و همچنین به خاطر نمی آورد چگونه وارد آن دنیا شده می باشد. از آن هم ابتدای بازی، جلوه های ویژه گرافیکی تو را مجذوب خود می کند. محیط بازی جزئیات فراوانی دارد، کاراکتر ها یونیک خواهند بود و همچنین طراحی موجودات بی نظیر می باشد. صدای کاراکتر ها نیز نمره خوبی گرفتن می کند و همچنین هر کاراکتر به خوبی شخصیت پردازی شده می باشد. با وارد شدن به منطقه ها و مناطق متنوع و گوناگون و مختلف بازی و همچنین سرزمین های ناشناخته، موسیقی بک گراند بازی اتمسفری وهم آور و همچنین پر از وحشت را به بازیکنان القا می کند و همچنین احساس مخاطب را درگیر می‌ کند. عنصر “داستان”، هسته اصلی Unknown Fate می باشد که به خوبی نوشته شده می باشد و همچنین واقعاً تو را مجذوب می کند. همچنین از آنجایی که داستان بازی پازلی می باشد، قسمت و بخش بسیاری از گیم پلی بازی به کاوش و همچنین جستجو در قسمت و بخش های متنوع و گوناگون و مختلف بازی، حل کردن معما ها، مکالمه با ساکنین جهان های متنوع و گوناگون و مختلف، و همچنین… اختصاص دارد.

نوشته دانلود Unknown Fate Full 1.204 – بازی ماجراجویی “سرنوشت نامعلوم” آندروید + دیتا اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Unknown Fate Full 1.204 – بازی ماجراجویی “سرنوشت نامعلوم” آندروید + دیتا در تاریخ ۲۰۱۹-۰۶-۰۷ ۲۳:۵۷:۴۳ نشر یافته شده شده می باشد

لینک منبع

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان