خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Idle Tycoon: Space Company 1.4.2 – بازی شبیه سازی “شرکت فضایی” آندروید + مود

دانلود Idle Tycoon: Space Company 1.4.2 – بازی شبیه سازی “شرکت فضایی” آندروید + مود

دانلود Idle Tycoon: Space Company 1.4.2 – بازی شبیه سازی “شرکت فضایی” آندروید + مود

|دانلود Idle Tycoon: Space Company 1.4.2 – بازی شبیه سازی “شرکت فضایی” آندروید + مود

Idle Tycoon: Space Company – شرکت فضایی یک بازی سرگرم کننده در سبک بازی های شبیه سازی می باشد که توسط استودیو بازی سازی Bling Bling Games GmbH جهت دستگاه های آندروید نشر یافته شده شده می باشد. در آن بازی تو به عنوان ریاست بزرگترین شرکت فضایی جهان هستید که در باره استخراج و همچنین مبادله متریال کمیاب فعالیت می‌ کند. سفینه ای فضایی را که شامل تجهیزات متنوع و گوناگون و مختلف اکتشافاتی و همچنین خدمه ای از دانشمندان و همچنین فضانوردان می باشد به فضا پرتاب می کنید و همچنین مشغول اکتشاف در کهکشان راه شیری و همچنین سیارات دیگر می شوید. در آن بازی، بازیکنان بایستی و حتما شرکت را مدیریت کنند و همچنین به عنوان ریاست شرکت به ثروتمند ترین فرد جهان تغییر پیدا کردن شوند، هر چه باشد آن رؤیای همه ماست! Idle Tycoon: Space Company یک بازی فوق‌ العاده جهت گذراندن زمان بیکاری و اوقات تفریح می باشد که با هر قدم و همچنین به انجام رساندن هر مأموریت کنجکاوی بازیکنان را بر می انگیزد. از لحاظ گیم پلی آن بازی خیلی زیاد آسان می باشد و همچنین همه می توانند آن هم را یاد بگیرند. هنگام و زمانی که که وارد بازی می شوید سه شاخص در قسمت راست صفحه دیدن کردن و نمایش دیدن می کنید که می توانند ارتقاء پیدا کنند. آن شاخص ها به بازیکنان کمک می کنند مأموریت های متنوع و گوناگون و مختلف را با موفقیت به پایان برسانند. هر چقدر اکثرا و بیشتر در فضا پیشروی کنید پول بیشتری بدست می آورید و همچنین می توانید شاخص ها را ارتقاء دهید. جهت گرفتن نتایج بهتر، سعی کنید آن شاخص ها را، که به نوعی قابلیت های سفینه فضایی خواهند بود، به یک مقدار و اندازه ارتقاء دهید تا در مأموریت ها موفق شوید. در قسمت چپ صفحه دیدن کردن و نمایش معیار غیره ای دیدن می کنید که هدف مأموریت‌ های تو محسوب می‌ می شود. آن در واقع آن هم کاری می باشد که در هر مرحله بایستی و حتما انجام دهید.

نوشته دانلود Idle Tycoon: Space Company 1.4.2 – بازی شبیه سازی “شرکت فضایی” آندروید + مود اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Idle Tycoon: Space Company 1.4.2 – بازی شبیه سازی “شرکت فضایی” آندروید + مود در تاریخ ۲۰۱۹-۰۶-۱۲ ۲۲:۵۵:۲۸ نشر یافته شده شده می باشد

لینک منبع

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان