خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Frostborn 0.5 b279 – بازی اکشن – ماجراجویی خارق العاده “زاده سرما” آندروید !

دانلود Frostborn 0.5 b279 – بازی اکشن – ماجراجویی خارق العاده “زاده سرما” آندروید !

دانلود Frostborn 0.5 b279 – بازی اکشن – ماجراجویی خارق العاده “زاده سرما” آندروید !

|دانلود Frostborn 0.5 b279 – بازی اکشن – ماجراجویی خارق العاده “زاده سرما” آندروید !

Last Day on Earth بازی محبوب و همچنین فوق العاده زیبایی بود که با آمدنش انقلابی در بازیهای سبک بقای آندروید بوجود آورد و همچنین بعد از آن هم شاهد عرضه بازیهای سبک بقا مشابهی بودیم که همگی با الهام از آن بازی ساخته شده بودند و همچنین هنوز که هنوز می باشد از محبوب ترین بازیهای بقا به شمار می روند! همین بازی باعث شد تا نام استودیوی بازیسازی Kefir بر سر زبان ها بیفتند و همچنین با شنیدن نامش همه ذهن شان به سمت بازی لست دی آن هم ارث برود! حالا شاهد عرضه یک بازی جدید از استودیوی بازیسازی کفیر هستیم که باز هم می خواهد به محبوبیت خودش بیفزاید و همچنین بیش از پیش نام خود را بر سر زبان ها بیندازد و همچنین تو دوستداران بازیهای بقا را به وجد بیاورد! گیم پلی و همچنین ساخت بازی Frostborn با الهام از بازی Last Day on Earth ساخته شده می باشد و همچنین تو در نقش کارکتر اصلی که “زاده سرما” به ان لقب داده ایم، به ایفای نقش می پردازید! در یک دنیای پر از برف و همچنین یخبندان خود را می یابید که قرار می باشد در آن دنیا با دیگر کاربران سراسر جهان مشغول باشید و همچنین وقت تان را بگذرانید! هرکسی در آن بازی می تواند کاری کند، یکی با دیگر دوستانش تیمی محدود و همچنین دو، سه یا چهار نفره می سازد و همچنین مشغول می می شود و همچنین غیره ای اراده و تصمیم راسخ می گیرد با کاربران سراسر جهان قبیله ای تشکیل دهد و همچنین با حمله به دیگر بازیکنان نهایت هیجان را تجربه کند! با پیدا کردن آیتم های ریز و همچنین درشت سر پناهی مستحکم را جهت خود بسازید و همچنین جهت تغییر پیدا کردن شدن به جادوگر قدرتمند اودین تلاش بکنید!

نوشته دانلود Frostborn 0.5 b279 – بازی اکشن – ماجراجویی خارق العاده “زاده سرما” آندروید ! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Frostborn 0.5 b279 – بازی اکشن – ماجراجویی خارق العاده “زاده سرما” آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۹-۰۶-۱۳ ۱۰:۰۴:۲۶ نشر یافته شده شده می باشد

لینک منبع

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان