خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Google Calendar 6.0.39-252984007 – تقویم رسمی گوگل با پشتیبانی از تقویم شمسی جهت آندروید !

دانلود Google Calendar 6.0.39-252984007 – تقویم رسمی گوگل با پشتیبانی از تقویم شمسی جهت آندروید !

دانلود Google Calendar 6.0.39-252984007 – تقویم رسمی گوگل با پشتیبانی از تقویم شمسی جهت آندروید !

|دانلود Google Calendar 6.0.39-252984007 – تقویم رسمی گوگل با پشتیبانی از تقویم شمسی جهت آندروید ! از ام اس پی پرتال|

بی شک هر کسی جهت فهمیدن مناسبت ها و همچنین یا چک کردن زمان بیکاری و اوقات تفریح خود و همچنین تعطیلات رسمی به سراغ تقویم می رود و همچنین نمایی کلی از روز های هر سال شمسی را دیدن می کند. با گسترش روز افزون برنامه جذاب و جالب و خوب های اندرویدی اکثرا و بیشتر کاربران نیز از بهره بری و استفاده تقویم های کاغذی دست کشیده اند و همچنین اکثرا و بیشتر به سوی تقویم های دیجیتالی سوق پیدا کرده اند. در آن میان تقویم هوشمند گوگل را می قدرت جزو یکی از بهترین اپ های موجود در آن باره دانست. Google Calendar – تقویم گوگل (گوگل کلندر) عنوان تقویم رسمی شرکت پهناور و بزرگ گوگل می باشد که در فروشگاه همین شرکت جهت کاربران اندرویدی نشر یافته شده شده می باشد. به راحتی روز های هفته را در نماهای هفتگی، ماهانه و همچنین یا سالیانه دیدن کنید و همچنین هر کدام از برنامه جذاب و جالب و خوب های کاری و همچنین یا تفریحیتان را تنها با چند اشاره ساده به روز ها بیفزایید تا برنامه جذاب و جالب و خوب ای خاص و همچنین مدون داشته باشید. اهداف خود را در ابتدای هر هفته مشخص کنید تا با هر بار، تقویم همه چیز را به صورت کاملا خودکار تنظیم کند. جدا از تمامی قابلیت های موجود در تقویم گوگل، از سیستم یاداور و همچنین لیست انجام کار ها نمی قدرت به سادگی گذشت و همچنین با بهره بردن از ان ها دیگر هیچگاه فعالیت های کاریتان را فراموش نمی کنید.

نوشته دانلود Google Calendar 6.0.39-252984007 – تقویم رسمی گوگل با پشتیبانی از تقویم شمسی جهت آندروید ! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Google Calendar 6.0.39-252984007 – تقویم رسمی گوگل با پشتیبانی از تقویم شمسی جهت آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۹-۰۶-۱۳ ۲۰:۵۷:۱۰ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان