خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود AppForType Full 2.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب نوشتن متن کوتاه روی تصاویر آندروید

دانلود AppForType Full 2.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب نوشتن متن کوتاه روی تصاویر آندروید

دانلود AppForType Full 2.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب نوشتن متن کوتاه روی تصاویر آندروید

|دانلود AppForType Full 2.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب نوشتن متن کوتاه روی تصاویر آندروید از ام اس پی پرتال|

بسیاری از کاربران شبکه های فرهنگی و اجتماعی پیش از به اشتراک گذاری تصاویر خود با دوستانشان سعی می کنند تا آن هم را زیبا تر جلوه دهند. اضافه کردن عناوین و همچنین متن هایی زیبا یکی از آن روش هاست که در آن پست نیت و اراده داریم تو را با یکی از اپ های موجود در آن باره آشنا سازیم. AppForType Premium Unlocked عنوان یک اپلیکیشن خاص و همچنین پر امکانات جهت افزودن متن های کوتاه بر روی تصاویر می باشد که توسط AppForType جهت آندروید توسعه و همچنین در مارکت پهناور و بزرگ گوگل پلی نشر یافته شده شده می باشد. قابلیت های متنوع و گوناگون و مختلف و همچنین متعددی در لیست امکانات آن برنامه جذاب و جالب و خوب به چشم می خورد که در میان آن هم ها می قدرت به عناوین و همچنین حالت ها از پیش ساخته شده اشاره کرد ؛ به گونه ای که بیش از ۷۲۷ شکل متنوع و گوناگون و مختلف از نحوه نوشتن متن در اختیار هر کسی می باشد و همچنین جهت بهره بردن از هر کدامشان تنها کافیست آن هم ها را لمس کنید و همچنین بعد از آن هم فونت دلخواهتان را برگزنید. همچنین و علاوه بر آن از دیگر قابلیت های خاص آن اپ که حاصل تلاش توسعه دهندگان آمریکایی و همچنین روسیه ای می باشد، پاک کن جادویی آن هم می باشد که اجازه می دهد در هر قسمتی از تصویر بدون آنکه آسیبی به عکس اصلی وارد می شود قسمتی از متن و همچنین یا عنوان نوشته شده را پاک کنید. بهتر می باشد آن نرم افزار پر امکانات را از دست ندهید و همچنین جهت دریافتش با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

نوشته دانلود AppForType Full 2.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب نوشتن متن کوتاه روی تصاویر آندروید اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود AppForType Full 2.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب نوشتن متن کوتاه روی تصاویر آندروید در تاریخ ۲۰۱۹-۰۶-۱۴ ۲۱:۱۴:۵۶ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان