خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Aptoide 9.9.0.2.20190613 – مارکت خارجی اپتوید آندروید + DEV

دانلود Aptoide 9.9.0.2.20190613 – مارکت خارجی اپتوید آندروید + DEV

دانلود Aptoide 9.9.0.2.20190613 – مارکت خارجی اپتوید آندروید + DEV

|دانلود Aptoide 9.9.0.2.20190613 – مارکت خارجی اپتوید آندروید + DEV از ام اس پی پرتال|

Aptoide یکی از بهترین مارکت های خارجی در باره ی آپدیت و همچنین دانلود نرم افزارها و همچنین بازی های اندرویدیست که هزاران اپلیکیشن بروز را شامل می می شود و همچنین با بهره بری و استفاده از ان می توانید به گنجینه ای از نرم افزارها و همچنین بازی های اندرویدی دسترسی داشته باشید. همانطور که مستحضرید به دلیل تحریم های متنوع و گوناگون و مختلف امکان دانلود از گوگل پلی جهت کاربران ایرانی با مشکل مواجه می باشد و همچنین در آن میان نصب یک مارکت اندرویدی برروی گوشی موردنیاز می باشد ؛ البته فارسروید بعنوان بروزترین وبسایت ایرانی همچنین و علاوه بر قرار دادن برنامه جذاب و جالب و خوب های مجانی و رایگان برنامه جذاب و جالب و خوب های پولی را نیز در اسرع وقت و همچنین همزمان با نشر در گوگل پلی در اختیار تو قرار می دهد و همچنین تو را از داشتن مارکت بی مستلزم و نیاز می سازد؛ ولی باید توجه داشت باز هم آن مارکت می تواند مفید واقع گردد. ما تیم حرفه ای و همچنین متعهد فارسروید به صورت ۲۴ ساعته و همچنین به صورت دستی تمام آپدیت برنامه جذاب و جالب و خوب ها و همچنین بازیهای آندروید را همزمان با نشر و همچنین بعضا جهت اولین بار در سطح اینترنت در اختیار تو ایرانیان عزیز قرار می دهیم و همچنین به دلیل قرار گرفتن سرورهای ما در داخل خود ایران با سرعتی باورنکردنی فایل ها را گرفتن می کنید ولی باید توجه داشت سرعت دانلود از وبسایت و مرکز خبرهای جدید ها و همچنین مارکت های خارجی خیلی زیاد کمتر می باشد! آن مارکت هم اکنون فیلتر می باشد و همچنین دانلود از ان با فعال بودن فیلت-رشکن در ایران فاجعه می باشد ؛ به هر حال ما به درخواست تو آن مارکت آندروید را معرفی کرده ایم!

نوشته دانلود Aptoide 9.9.0.2.20190613 – مارکت خارجی اپتوید آندروید + DEV اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Aptoide 9.9.0.2.20190613 – مارکت خارجی اپتوید آندروید + DEV در تاریخ ۲۰۱۹-۰۶-۱۴ ۰۸:۵۲:۵۰ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان