خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Xperia Weather 1.3.A.4.20 – برنامه جذاب و جالب و خوب هواشناسی شرکت سونی جهت آندروید !

دانلود Xperia Weather 1.3.A.4.20 – برنامه جذاب و جالب و خوب هواشناسی شرکت سونی جهت آندروید !

دانلود Xperia Weather 1.3.A.4.20 – برنامه جذاب و جالب و خوب هواشناسی شرکت سونی جهت آندروید !

|دانلود Xperia Weather 1.3.A.4.20 – برنامه جذاب و جالب و خوب هواشناسی شرکت سونی جهت آندروید ! از ام اس پی پرتال|

آن هم روش که خود می دانید شرکت های معتبر دستگاه های هوشمند هر کدام برنامه جذاب و جالب و خوب های تخصصی و همچنین مخصوص به خود را نشر یافته شده می کنند تا با کاربران خود تعامل بیشتری داشته باشند و همچنین بتوانند توانایی هایشان را به دیدن کردن و نمایش بگذارند. از مجموعه نرم افزار های تخصصی موجود در دیوایس های اندرویدی سونی، برنامه جذاب و جالب و خوب ی هواشناسی یکی از برترین آن هم ها به شمار می رود که در عین سادگی خیلی زیاد اطلاعات جامع و همچنین مفیدی را در اختیار کاربران قرار می دهد ولی باید توجه داشت بهتر می باشد بدانید که آن برنامه جذاب و جالب و خوب قابل ارسال نبوده و همچنین بر روی دیگر اسمارت فون ها نصب نمی می شود! نیت و اراده داریم که در آن پست با ارائه ی ورژن و نسخه ی مود برنامه جذاب و جالب و خوب آن هم را در اختیار دیگر کاربران دستگاه های هوشمند قرار دهیم. Xperia Weather عنوان یک برنامه جذاب و جالب و خوب ی هواشناسی و همچنین پیش بینی آب و همچنین هوا می باشد که توسط شرکت معتبر و همچنین پهناور و بزرگ Sony Mobile Communications توسعه و همچنین نشر یافته شده شده می باشد. آن اپ بی نظیر با پشتیبانی از مجموعه قابلیت های خاص، کاربران را قادر می سازد تا به ساده ترین شکل ممکن اطلاعات مختلفی در مورد آب و همچنین هوا به دست آورده و همچنین پیش بینی هایی دقیق را دیدن نمایند. رطوبت هوا، مقدار و اندازه و میزان دمای فعلی، سرعت وزش باد و همچنین … تنها قسمتی از اطلاعاتی می باشند که آن نرم افزار در اختیارتان قرار می دهد. پس بهتر می باشد آن هم را از دست ندهید و همچنین جهت دریافتش با ما در ادامه ی مطلب همراه باشید.

نوشته دانلود Xperia Weather 1.3.A.4.20 – برنامه جذاب و جالب و خوب هواشناسی شرکت سونی جهت آندروید ! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Xperia Weather 1.3.A.4.20 – برنامه جذاب و جالب و خوب هواشناسی شرکت سونی جهت آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۹-۰۶-۱۵ ۰۹:۵۸:۱۸ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان