خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Zombie Night Terror 1.0.1 – بازی استراتژیک “حمله شبانه زامبی ها” آندروید + دیتا

دانلود Zombie Night Terror 1.0.1 – بازی استراتژیک “حمله شبانه زامبی ها” آندروید + دیتا

دانلود Zombie Night Terror 1.0.1 – بازی استراتژیک “حمله شبانه زامبی ها” آندروید + دیتا

|دانلود Zombie Night Terror 1.0.1 – بازی استراتژیک “حمله شبانه زامبی ها” آندروید + دیتا

Zombie Night Terror – حمله شبانه زامبی‌ ها نام یک بازی دوست داشتنی و جذاب و همچنین سرگرم کننده در سبک بازی های استراتژیک می باشد که توسط استدیو بازی سازی Plug in Digital با نرخ ۷٫۹۹ دلار جهت دستگاه های آندروید نشر یافته شده شده می باشد. آن روز ها علاقه مخاطبان به ژانر زامبی به طرز چشمگیری افزایش پیدا کرده می باشد و همچنین سریال ها، فیلم دیدنی و جذاب ها، کامیک، و همچنین بازی های بسیاری در آن ژانر ساخته شده اند. سریال هایی مثل The Walking Dead و همچنین فیلم دیدنی و جذاب هایی مانند World War Z الهام قسمت و بخش بازی هایی مانند Zombie Night Terror بوده‌ اند. در آن بازی تو نقش فردی را به عهده دارید که آخرالزمان را به وجود آورده و همچنین انسان‌ ها را به زامبی تغییر پیدا کردن کرده می باشد. تو بایستی و حتما ارتش خودتان را رهبری کنید، که در آن مورد یعنی زامبی ها! بازیکنان می توانند زامبی ها را وادار به هر کاری بکنند، آنها را در محیط بازی به آن طرف و همچنین آن هم طرف هدایت کنند و همچنین اقتدار و قدرت‌ های آنها را تغییر دهند. بیش از ۴۰ مرحله در بازی وجود دارد و همچنین سطح دشواری هر مرحله متغایر و متفاوت می باشد که تجربه و مهارت بالا های استراتژیک بازیکنان را به چالش می کشد. جهت به پایان رساندن هر مرحله بازیکنان بایستی و حتما تمام انسان ها را بکشند و همچنین یا زامبی ها را به هر طریقی که می توانند از مرحله خارج کنند. بازیکنان در مراحل بازی به چیزی شبیه به سرنگ دسترسی دارند که با بهره بری و استفاده از آن هم می‌ توانند انسان ها را به ویروس زامبی آلوده کنند. همچنین و علاوه بر آن هم، بازیکنان می توانند از مکانیسم جهش زامبی ها نیز بهره بری و استفاده کنند تا سیستم های دفاعی دشمنان را از بین ببرند. جهش زامبی ها می تواند نوع آنها را تغییر دهد و همچنین قابلیت های آنها را ارتقاء دهد که به تو کمک می کند تا بتوانید مراحل متنوع و گوناگون و مختلف بازی را با موفقیت به پایان برسانید. مثلاً زامبی هایی که می توانند پرش کنند، یا زامبی هایی که می توانند بخزند و همچنین از دیوار ها بالا بروند. البته زامبی ها جهت جهش به DNA مستلزم و نیاز دارند. هر مرحله با مقدار محدودی DNA آغاز می می شود، ولی باید توجه داشت جهت به دست آوردن DNA اکثرا و بیشتر می توانید انسان های بیشتری بخورید و همچنین یا زامبی ها را قربانی کنید.

نوشته دانلود Zombie Night Terror 1.0.1 – بازی استراتژیک “حمله شبانه زامبی ها” آندروید + دیتا اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Zombie Night Terror 1.0.1 – بازی استراتژیک “حمله شبانه زامبی ها” آندروید + دیتا در تاریخ ۲۰۱۹-۰۶-۱۵ ۲۳:۴۲:۲۴ نشر یافته شده شده می باشد

لینک منبع

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان