خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Nonstop Knight 2 1.3.1 – بازی نقش آفرینی “شوالیه توقف ناپذیر ۲” آندروید + مود

دانلود Nonstop Knight 2 1.3.1 – بازی نقش آفرینی “شوالیه توقف ناپذیر ۲” آندروید + مود

دانلود Nonstop Knight 2 1.3.1 – بازی نقش آفرینی “شوالیه توقف ناپذیر ۲” آندروید + مود

|دانلود Nonstop Knight 2 1.3.1 – بازی نقش آفرینی “شوالیه توقف ناپذیر ۲” آندروید + مود

Nonstop Knight 2 ورژن و نسخه دوم از بازی محبوب و همچنین سرگرم کننده بازی پرطرفدار و همچنین سرگرم کننده شوالیه توقف ناپذیر در سبک بازی های نقش آفرینی از استودیوی بازیسازی flare games جهت دستگاه های اندرویدی می باشد که بعد از کسب موفقیت های خود در نشر ورژن و نسخه اول، نوبت به خودنمایی ورژن و نسخه دوم با یک سری بهبودهای چشمگیر رسیده می باشد! Nonstop Knight داستان شوالیه ای را روایت می کرد که در سیاه چاله ها می بایست به مبارزه با دشمنان می پرداخت و همچنین حالا ورژن و نسخه دوم نیز با الهام از داستان ورژن و نسخه اول ادامه می یابد. مثل ورژن و نسخه قبل، در بازی اصلا کنترلی روی حرکت شخصیت اصلی ندارید و همچنین خود او حرکت می کند ؛ به همین دلیل می باشد که در ابتدا نام آن عنوان می توانید «Nonstop» را ببینید! نقطه جذاب و جالب اینجاست که خود شوالیه هم به دشمن ها ضربه می زند ؛ با آن وجود، اصلا بایستی و حتما چه کاری انجام دهیم؟! اصلی ترین وظایف بازیکن در Nonstop Knight 2 به دو قسمت و بخش تقسیم می می شود : قسمت و بخش اول اقتدار و قدرت هایی هست که در پایین صفحه لمسی وجود دارند! به صورت کلی می توانید از بین تواناهای خود سه عدد را انتخاب کرده و همچنین هنگام مبارزه از آن هم ها بهره بری و استفاده کنید! قسمت و بخش دوم به ارتقا شخصیت و همچنین سلاح ها اختصاص دارد که با پیشروی اکثرا و بیشتر در بازی و همچنین نابودی دشمن ها تجربه کسب کرده و همچنین اقتدار و قدرت های جدیدی آزاد می می شود. همچنین می توانید سلاح، کلاه خود یا شنلی که دارید را هم به دلخواه ارتقا دهید. مراحل بازی هم بدین صورت خواهند بود که در هر مرحله بایستی و حتما موج هایی از دشمنان را از بین ببرید تا در پایان به یک باس برید! در صورتی که ورژن و نسخه اول بازی را تجربه کرده اید به هیچ وجه ورژن و نسخه ۲ را از دست ندهید!

نوشته دانلود Nonstop Knight 2 1.3.1 – بازی نقش آفرینی “شوالیه توقف ناپذیر ۲” آندروید + مود اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Nonstop Knight 2 1.3.1 – بازی نقش آفرینی “شوالیه توقف ناپذیر ۲” آندروید + مود در تاریخ ۲۰۱۹-۰۶-۱۶ ۲۳:۵۵:۳۸ نشر یافته شده شده می باشد

لینک منبع

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان