خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Sync.ME – Caller ID & Block 4.18.1 – شناسایی و همچنین مسدود سازی تماس آندروید !

دانلود Sync.ME – Caller ID & Block 4.18.1 – شناسایی و همچنین مسدود سازی تماس آندروید !

دانلود Sync.ME – Caller ID & Block 4.18.1 – شناسایی و همچنین مسدود سازی تماس آندروید !

|دانلود Sync.ME – Caller ID & Block 4.18.1 – شناسایی و همچنین مسدود سازی تماس آندروید ! از ام اس پی پرتال|

امروزه یکی از بهترین راه های تبلیغاتی بهره بری و استفاده از تماس با اشخاص متنوع و گوناگون و مختلف در سراسر جهان می باشد که خیلی زیاد کم هزینه بوده و همچنین باعث می می شود تا بدون هیچ دردسری اشخاص بسیاری را به سوی خود جذب کنید. همین بستر فراهم شده باعث شده می باشد که در بعضی از موارد در هر روز تا چندین مورد تماس تبلیغاتی گرفتن کرده که در نهایت به فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن تعویض سیم کارت خود می افتید. Sync.ME – Caller ID & Block عنوان نرم افزاری فوق العاده جهت شناسایی و همچنین مسدود سازی تماس های تبلیغاتی مخصوص تبلت ها و همچنین گوشی های آندروید می باشد که توسط Sync.ME توسعه و همچنین در مارکت پهناور و بزرگ گوگل پلی نشر یافته شده شده می است و خواهد بود.در هنگام گرفتن تماس تمامی شماره های اسپم و همچنین تبلیغاتی به صورت کاملا خود شناسایی شده و همچنین مسدود می شوند. همچنین و علاوه بر آن در صورتی که فرد تماس گیرنده قبل از تو در آن برنامه جذاب و جالب و خوب ثبت نام و همچنین پروفایل خود را کامل کرده باشد قادر خواهید بود که اطلاعات کامل آن هم را دیدن کرده و همچنین به موقعیت جغرافیایی او دسترسی داشته باشید. جدا از شناسایی تماس های تبلیغاتی می توانید لیست سیاهی از مخاطبین خود تهیه کرده تا در صورت برقراری هر گونه تماسی شماره آن هم ها به صورت خودکار مسدود می شود.

نوشته دانلود Sync.ME – Caller ID & Block 4.18.1 – شناسایی و همچنین مسدود سازی تماس آندروید ! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Sync.ME – Caller ID & Block 4.18.1 – شناسایی و همچنین مسدود سازی تماس آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۹-۰۶-۱۶ ۲۰:۵۴:۳۵ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان