خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Tsuki Adventure 1.5.2 – بازی “ماجراجویی سوکی” آندروید + مود + دیتا

دانلود Tsuki Adventure 1.5.2 – بازی “ماجراجویی سوکی” آندروید + مود + دیتا

دانلود Tsuki Adventure 1.5.2 – بازی “ماجراجویی سوکی” آندروید + مود + دیتا

|دانلود Tsuki Adventure 1.5.2 – بازی “ماجراجویی سوکی” آندروید + مود + دیتا

Tsuki Adventure – ماجراجویی سوکی یک بازی خیلی زیاد زیبا در سبک بازی های ماجراجویی از استودیوی بازیسازی HyperBeard جهت آندروید می باشد که به صورت مجانی و رایگان در گوگل پلی نشر یافته شده شده و همچنین ما امروز نیت و اراده معرفی آخرین ورژن و نسخه اش را به همراه مود حضور تو دنبال کنندگان آن سبک بازیها داریم. داستان بازی به آن صورت می باشد که سوکی در شهرستان جهت خود منزل و خانه ای پیدا کرده و همچنین مشغول به کار شده می باشد. او هر روز مجبور می باشد ساعت های بسیاری را در اداره بگذراند و همچنین اسناد را میان کارمندان آن هم شرکت جابجا کند. در آن میان مدیر اداره نیز با انجام هر کار اشتباه او را مورد توهین قرار می دهد، ولی باید توجه داشت او جهت ادامه زندگی مجبور می باشد تمام آنها را تحمل کند. یک روز که سوکی از آن وضع خسته شده می باشد، در میان نامه های قدیمی اش یک نامه از پدربزرگ خود پیدا می کند که در آن هم از او دعوت شده تا به روستای آرامی که پدربزرگش آن هم را پیدا کرده برود. سوکی که به دنبال چنین موقعیتی بود از آن هم بهره بری و استفاده کرده و همچنین کسب و کار خود در اداره را به پایان می رساند تا وارد ماجراجویی جدیدی در زندگی خسته کننده خود می شود. با او همراه شوید و همچنین ببینید قرار می باشد چه اتفاقاتی بیفتد! در صورتی که از طرفداران بازی های ماجراجویی هستید و همچنین به آن بازی علاقه مند شده اید همین حالا آن هم را دانلود کرده و همچنین بعد از امتحان آن هم، نظر خود را در موردش با ما در میان بگذارید.

نوشته دانلود Tsuki Adventure 1.5.2 – بازی “ماجراجویی سوکی” آندروید + مود + دیتا اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Tsuki Adventure 1.5.2 – بازی “ماجراجویی سوکی” آندروید + مود + دیتا در تاریخ ۲۰۱۹-۰۶-۱۶ ۱۰:۴۹:۱۸ نشر یافته شده شده می باشد

لینک منبع

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان