خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود High Precision Speedometer PRO 2.14 – کیلومتر شمار عالی آندروید !

دانلود High Precision Speedometer PRO 2.14 – کیلومتر شمار عالی آندروید !

دانلود High Precision Speedometer PRO 2.14 – کیلومتر شمار عالی آندروید !

|دانلود High Precision Speedometer PRO 2.14 – کیلومتر شمار عالی آندروید ! از ام اس پی پرتال|

یکی از قطعاتی که در تمامی اتومبیل ها و همچنین موتور سیکلت ها به کار رفته، کیلومتر شمار ها می باشند که در هر لحظه ای از زمان سرعت را به ما نشان می دهند. دیدن کردن و نمایش دقیق اطلاعات توسط سرعت سنج ها خیلی زیاد مهم می باشد زیرا در صورت فعالیت نا درست ممکن می باشد متوجه سرعت بالای وسیله نقلیه خود نشویم و همچنین حادثه ای ناگوار را رقم بزنیم. High Precision Speedometer,Odometer-TripMaster PRO عنوان یک سرعت سنج و همچنین یا به عبارتی کیلومتر شمار عالی و همچنین پر مخاطب مخصوص آندروید می باشد که توسط DS Software توسعه و همچنین در مارکت پهناور و بزرگ گوگل پلی نشر یافته شده شده می باشد. آن نرم افزار با برخورداری از یک محیط ساده و همچنین همچنین بهره بری و استفاده از قطعات داخلی دستگاه اندرویدیتان اجازه می دهد تا در هر زمانی به سرعت واقعی خود دسترسی داشته باشید و همچنین از آن هم مطلع شوید. بر خلاف بسیاری از نرم افزار های مشابه تمامی اطلاعات به صورت زنده و همچنین همه چیز بر روی نقشه های آنلاین دیدن کردن و نمایش داده می می شود تا مکان خود را به درستی تشخیص دهید و همچنین هیچ وقت راه اصلی را گم نکنید. حداکثر سرعت خود را تنظیم کنید تا در صورت افزایش سرعت تو از محدوده مشخص کردن شده آلارم اسمارت فون به صدا در آید!

نوشته دانلود High Precision Speedometer PRO 2.14 – کیلومتر شمار عالی آندروید ! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود High Precision Speedometer PRO 2.14 – کیلومتر شمار عالی آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۹-۰۶-۱۷ ۱۲:۲۱:۵۷ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان