خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Zombie Haters 6.0.6 – بازی آرکید اعتیادآور “متنفر از زامبی” آندروید + مود

دانلود Zombie Haters 6.0.6 – بازی آرکید اعتیادآور “متنفر از زامبی” آندروید + مود

دانلود Zombie Haters 6.0.6 – بازی آرکید اعتیادآور “متنفر از زامبی” آندروید + مود

|دانلود Zombie Haters 6.0.6 – بازی آرکید اعتیادآور “متنفر از زامبی” آندروید + مود

Zombie Haters – متنفر از زامبی یک بازی آرکید سرگرم کننده و همچنین اعتیاداور از استودیوی بازیسازی DotJoy مخصوص دستگاه های آندروید می باشد که به صورت مجانی و رایگان عرضه شده و همچنین تازه ترین و جدیدترین ورژن و نسخه اش پیش روی تو قرار دارد! تنها و فقط افرادی که با تمام وجودشان از زامبی ها متنفرند، قادرند جان سالم به در ببرند! تیمی از جنگجویان منتفر از زامبی تشکیل دهید و همچنین خیابان ها را از وجود زامبی ها پاک کنید! نگذارید اثری از زامبی ها به جا بماند! تیراندازی کنید، منفجر کنید و همچنین حتی آن هم ها را با بمب به هوا بفرستید! طیف گسترده ای از سلاح های متنوع و گوناگون و مختلف در دسترس تو قرار دارد که قادرید با کمک ان ها زامبی ها را تیم تیم سرنگون کنید و همچنین شهرستان را نجات دهید! گام در نقاط جدیدی از شهرستان بگذارید و همچنین با دسته دسته زامبی های خون خوار روبرو شوید , هنوز افرادی در آن شهرستان خواهند بود که زنده اند و همچنین بایستی و حتما ان ها را نجات دهید! با پیشروی در مراحل و همچنین کسب پول قادرید شخصیت ها را ارتقا دهید و همچنین اقتدار و قدرت شان را چند برابر کنید تا با سرعت بیشتری زامبی ها را کشتن و قتل و همچنین عام کنید! چندین حالت متنوع و گوناگون و مختلف در بازی Zombie Haters وجود دارد که از ان ها می قدرت به حالت گشت و همچنین گذار در شهرستان و همچنین کشتن زامبی ها و همچنین همچنین امکان حضور در یک مکان ثابت و همچنین مشغول شدن به کشتن زامبی ها اشاره کرد! در صورتی که از علاقه مندان و همچنین دوستداران بازیهای زامبی هستید بدون شک آن بازی با ساخت فوق العاده اش نظرتان را جلب میکند و همچنین ارزش امتحان کردن را دارد!

نوشته دانلود Zombie Haters 6.0.6 – بازی آرکید اعتیادآور “متنفر از زامبی” آندروید + مود اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Zombie Haters 6.0.6 – بازی آرکید اعتیادآور “متنفر از زامبی” آندروید + مود در تاریخ ۲۰۱۹-۰۶-۱۸ ۱۳:۳۱:۲۳ نشر یافته شده شده می باشد

لینک منبع

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود Hungry Shark Evolution 6.7.0 – بازی کوسه گرسنه آندروید + مود + مگامود

دانلود Hungry Shark Evolution 6.7.0 – بازی کوسه گرسنه آندروید + مود + مگامود |دانلود …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان